Wszystkie kategorie
Nowe Produkty

Karty sieciowe LAN

Karty sieciowe LAN
Grid
List

Jest 41 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 41 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii Karty sieciowe LAN

Karty sieciowe LAN w sklepie online Cebit-IT

Karty sieciowe LAN stanowią grupę urządzeń, których wykorzystanie w komputerze umożliwia wysyłanie i odbieranie danych przesyłanych pomiędzy przynajmniej dwoma PC-tami (lub laptopami), połączonymi ze sobą siecią LAN. By proces ten przebiegał jak najbardziej poprawnie, należy zadbać o to, by wykorzystywane przez nas elementy charakteryzowały się odpowiednią jakością oraz łatwością w codziennym używaniu ich. Cech tych na pewno nie mogą odmówić naszym produktom wszyscy ci klienci, którzy zdecydowali się nabyć jeden z oferowanych przez sklep Cebit-IT modeli opisywanych kart, do czego zachęcamy również wszystkich Państwa.

Dostępne w różnych wersjach i niskiej cenie - karty sieciowe LAN

Karta sieciowa LAN wykorzystywana jest w celu przekształcania otrzymanego ładunku danych w sygnał, który następnie rozprowadzany jest w obrębie danej sieci komputerów. Przed dokonaniem jej zakupu należy jednak upewnić się, że będzie ona kompatybilna z danym urządzeniem. Ich różnorodność jest bowiem na tyle duża, że niektórzy klienci mają niekiedy problem z prawidłowym rozpoznaniem własnych potrzeb. Kontaktując się z nami, zyskują jednak pewność, że dzięki fachowej wiedzy pracowników Cebit-IT oraz posiadanemu przez nich doświadczeniu, każda osoba otrzyma dokładnie taki model karty, na zakup którego powinna się zdecydować z racji posiadania komputera określonego typu. 

Dużą zaletą oferowanych przez nas kart sieciowych jest fakt, iż do połączenia ich z danym urządzeniem nie muszą być wykorzystywane żadne przewody. Wystarczy jedynie podpiąć je do portu USB, by następnie móc cieszyć się funkcjonalnością charakteryzowanych przedmiotów.

Oferujemy wyłącznie nowe i przetestowane karty sieciowe

Każda dystrybuowana przez nasz sklep karta sieciowa (nie tylko typu LAN) posiada niewielki kształt, a przy tym bardzo często wyposażona jest w dodatkowe porty. Najlepszym tego przykładem jest model GEMBIRD NIC-RI (R)-45, który posiada gniazdo LAN gwarantujące transfer danych o szybkości nawet 100Mbps. Wszystkie pozostałe artykuły z naszej oferty także sprawują się doskonale w każdych warunkach, gwarantując jednocześnie brak jakichkolwiek problemów związanych z codziennym użytkowaniem. Nie przegrzewając się, cały czas pracują wyjątkowo wydajnie, zapewniając tworzącym określoną sieć komputerom dostęp do superszybkiego Internetu. Z tego powodu składające się na asortyment Cebit-IT karty sieciowe są godne polecenia wszystkim tym osobom, które poszukują dla siebie najlepszej jakości urządzeń.