Wszystkie kategorie
Promocje
Promocje
Cebit Gaming Komputer V2.0 Gaming bez kompromisów! Cebit Gaming Komputer V2.0 Gaming bez kompromisów!
  • Wyprzedaż!
Procesor: Intel Core i5
Pamięć RAM: 16
Karta graficzna: NVIDIA® GeForce GTX 1050

Cebit Gaming Komputer V2.0

CPU i5 9400F/16 gb Ram DDR4 2666 MHZ/GTX 1050 2 GB/Płyta B360/SSD 240 GB/HDD 1 TB  

3 330,59 zł 3 730,59 zł Cena
-400,00 zł
Dzień
Godziny
Min
Sec
Wszystkie produkty w promocji

Karty sieciowe Wi-Fi

Karty sieciowe Wi-Fi
Grid
List

Jest 78 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 78 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii Karty sieciowe Wi-Fi

Karty sieciowe Wi-Fi w sklepie online Cebit-IT

Karta sieciowa WiFi to produkt działający na ogół bez konieczności użycia jakichkolwiek kabli. Jej bezprzewodowość umożliwia swobodne odbieranie i transfer danych przez Internet z wykorzystaniem sygnału radiowego, odbieranego przez antenę. Aby proces ten przebiegał bez najmniejszych zakłóceń, oferujemy Państwu karty sieciowe WiFi najlepszej jakości i dostępne w różnych odsłonach. Ich nieduży kształt sprawia, że nie zajmują wiele miejsca. Nie jest to jednak jedyny atut, na który radzimy zwrócić uwagę podczas poznawania szczegółów oferty sklepu Cebit-it, do czego oczywiście wszystkich gorąco zachęcamy.

Karty sieciowe WiFi - bezprzewodowe i wiele innych

Każda karta sieciowa USB przez nas oferowana charakteryzuje się tym, że pozwala korzystać z Internetu w swobodny sposób. Co prawda jej bezprzewodowa wersja nie gwarantuje równie dużej prędkości połączenia, jak przewodowa, ale również jest ona godna polecenia, ponieważ nie będąc wyposażoną w kabel pozwala zaoszczędzić wiele miejsca w danym pomieszczeniu. Pamiętać należy także o tym, że karta sieciowa zewnętrzna pozwala podpiąć ją do różnego rodzaju urządzeń, co również należy uznać za jeden z jej atutów. W naszym sklepie możliwe do nabycia w niskiej cenie są zarówno karty zewnętrze, jak i wewnętrzne. 

Na czym jednak polega różnica między nimi? Mówiąc najzwięźlej, pierwsze podłączane są na ogół do danego sprzętu poprzez wejście USB. Z kolei wewnętrzna karta służy do ulokowania jej wewnątrz danego urządzenia i należy podpiąć ją do PCI komputera (jest to magistrala płyty głównej).

Zwiększona prędkość przesyłania danych dzięki kartom od Cebit-IT

Karta sieciowa WiFi USB to nowoczesne rozwiązanie, dedykowane tym osobom, które cenią sobie przede wszystkim stabilne i szybkie połączenie z Internetem w standardzie typu N – obecnie najpopularniejszym ze wszystkich dostępnych. Umożliwia on działanie urządzenia na częstotliwości 2,4 GHz oraz 5 GHz, co skutkuje przesyłaniem danych z prędkością do nawet 300 MB/s. Niektóre karty sieciowe oferują jeszcze lepszy standard (AC), który przekłada się oczywiście na wzrost transferu danych (do 1000 MB/s). 

Zapraszamy więc do zainteresowania się dystrybuowanymi przez Cebit-IT artykułami, wykonanymi przez cenionych na całym świecie producentów. Każdy z nich słynie ze swojego profesjonalizmu, dzięki czemu otrzymywane w wyniki ich działalności produkty są wyjątkowo stabilne i działają sprawnie nawet po wielu latach od dokonania zakupu. Między innymi właśnie z tego względu zdecydowanie polecamy zainteresowanie się nimi.