Wszystkie kategorie
Filtruj według
Marka
Marka
Cena
Cena
Porty LAN
Porty LAN
Port PoE
Port PoE

Przełączniki / Switche

Przełączniki / Switche
Grid
List

Jest 397 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 397 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii Przełączniki / Switche

Przełączniki / Switche w sklepie online Cebit-IT

Przełączniki to urządzenia niezbędne w sytuacji, gdy zamierzamy dokonać rozbudowy sieci internetowej w swoim domu, biurze lub jakimkolwiek innym budynku, w którym znajduje się co najmniej kilka komputerów lub innego rodzaju sprzęt elektroniczny. Wspomniane elementy łączeniowe, zwane również switchami, pozwalają tego dokonać w bardzo krótkim czasie i bez żadnego problemu. Połączenie za ich pomocą artykułów elektronicznych w jedną sieć oraz zapewnienie im odpowiedniego zasilania w miejscach, gdzie niemożliwe jest wykorzystanie w tym samym celu tradycyjnych zasilaczy, stanowi zdecydowanie największą zaletę charakteryzowanych produktów. 

Dlatego zachęcamy wszystkich do zapoznania się z ofertą sklepu Cebit-IT, w której zawarte zostały nowoczesne przełączniki najwyższej jakości, wykonane przez cenionych na rynku producentów.

Zalety proponowanych przez nas przełączników

Wszystkie switche przez nas oferowane charakteryzują się znaczną uniwersalnością. Są bowiem kompatybilne z wieloma urządzeniami elektronicznymi, zapewniając im stały dostęp do sieci internetowej. Oferowane artykuły zasługują na wyróżnienie także z tego względu, że posiadają zadowalającą liczbę gniazd, co sprawia, że jednocześnie może być do nich podłączonych niekiedy nawet kilkanaście lub kilkadziesiąt różnych komputerów oraz innego typu sprzętu. 

Cechą portów posiadanych przez proponowane Państwu przełączniki jest także ich świetna przepustowość i radzenie sobie z obsługą protokołów IEEE. Duża część dostępnych w sklepie Cebit switchy została wykonana w taki sposób, by w trakcie pełnienia swojej roli nieustannie pozostawały zabezpieczone przed powstawaniem przeciążeń. Zaleta ta w połączeniu z innymi (m.in. bezproblemową obsługą oraz dokonywaniem instalacji bez konieczności konfigurowania sprzętu) sprawia, że posiadane przez nas przełączniki są godne polecenia wszystkim klientom.

Routery gwarantujące prawidłowe połączenie z komputerami

Docenią Państwo na pewno różnorodność naszej oferty, pozwalającą nabyć – w korzystnej cenie – dokładnie idealnie dostosowane do potrzeb klientów routery. Switche dostępne w Cebit-IT wykonano z trwałych materiałów, zapobiegających przegrzewaniu się przełączników nawet po wielogodzinnym ich używaniu. Niewielki kształt urządzeń sprawia natomiast, że nie zajmują one wiele miejsca i mogą zostać ulokowane praktycznie w każdym miejscu. 

Następnie zaś prawidłowo pełnią swoją rolę, pozwalając cieszyć się wybranej grupie użytkowników poszczególnych artykułów elektronicznych dostępem do Internetu, którego szybkość nie spada nawet w sytuacji, gdy do danego switcha podłączymy jednocześnie dokładnie tyle komputerów, w ile portów został on wyposażony.