Wszystkie kategorie
Nowe Produkty

Routery / Access Pointy

Routery / Access Pointy
Grid
List

Jest 251 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 251 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii Routery / Access Pointy

Router WiFi i bezprzewodowy, routery, access point router - cebit-it.pl

Routery / Access Pointy w sklepie online Cebit-IT

Sprawnie działający router jest urządzeniem bardzo przydatnym w każdym pomieszczeniu, w którym korzystamy z więcej niż jednego komputera. Jest to bowiem sieciowy przekaźnik, odpowiedzialny za swobodne przesyłanie pakietów informacji pomiędzy przynajmniej dwoma, pozostającymi między sobą w znacznej odległości, komputerami. Z kolei access point pozwala korzystać z sieci wszystkim artykułom elektronicznym pozostających w jego zasięgu. Zadaniem tzw. punktu dostępowego jest prawidłowe połączenie bezprzewodowej sieci (WLAN) z lokalną (LAN). 

Widzimy więc, że oba charakteryzowane produkty są bardzo przydatne w poszczególnych sytuacjach, gwarantując dostęp do Internetu. Jeśli zaś chcą Państwo pozyskać odpowiednie ich modele, zapraszamy do sklepu Cebit-IT. W naszej ofercie zawarliśmy bowiem całą gamę routerów oraz access pointów, pochodzących od najlepszych producentów.

Routery bezprzewodowe zapewniające dostęp do superszybkiego Internetu LTE

Oferowane przez nas routery różnią się między sobą nie tylko ceną, ale przede wszystkim stopniem funkcjonalności, który są w stanie zapewnić swoim nabywcom. Niektóre z nich (np. model ZyXEL LTE3302-M432-EU01V1F) wyposażone zostały w dwa porty RJ-45 oraz taką samą liczbę portów LAN. Skutkuje to oczywiście możliwością podłączenia do nich kilku urządzeń elektronicznych, pozwalając tym samym ich użytkownikom cieszyć się niczym nieograniczonym dostępem do szybkiego Internetu LTE. 

W ofercie sklepu Cebit znajdą Państwo jednak znacznie więcej produktów. Największym zainteresowaniem cieszy się oczywiście router bezprzewodowy, umożliwiający łatwe transportowanie go oraz pozwalający nam uniknąć potrzeby wykonania dodatkowego okablowania w pomieszczeniu. Te cechy sprawiają w głównej mierze, że urządzenia przez nas dystrybuowane zyskują dla siebie wciąż nowych nabywców, poszukujących wydajnych i sprawnie działających w każdych warunkach artykułów.

Access pointy najlepszej jakości

Korzystając z usług Cebit-IT, każda osoba zyskuje możliwość nabycia sprzętu, jakim jest wspomniany wcześniej access point. Router w niego wyposażony (istnieją tego typu modele) radzi sobie jeszcze lepiej z przekazywaniem transferu danych, czego w głównej mierze od niego przecież oczekujemy. Access pointy posiadające specjalne anteny w korzystnym stopniu wpływają na odbieranie sygnału, będąc w stanie pracować na częstotliwościach 2,4 GHz lub 5 GHz, podobnie do modułów WiFi wykorzystywanych przy smartfonach. Istnieje oczywiście możliwość nabycia także Access pointa, który nie stanowi części składowej routera, lecz w formie oddzielnego produktu, a jednym z chętniej wybieranych przez naszych klientów jest model D-Link COVR-P2502/E, posiadający trzy porty RJ-45.