Wszystkie kategorie
Filtruj według
Kategorie
Kategorie
Marka
Marka
Cena
Cena
Porty LAN
Porty LAN
Rodzaj routera
Rodzaj routera
Ilość portów LAN
Ilość portów LAN
Ilość portów WAN
Ilość portów WAN
Ilość portów USB
Ilość portów USB
Port PoE
Port PoE

Osprzęt sieciowy

Osprzęt sieciowy
Grid
List

Jest 700 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 700 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii Osprzęt sieciowy

Osprzęt sieciowy - cebit-it.pl

Osprzęt sieciowy w sklepie online Cebit-IT

Terminem „osprzęt sieciowy” nazywa się w głównej mierze karty sieciowe, których połączenie z komputerem pozwala dokonywać transmisji informacji oraz ich rozszyfrowywanie. Często są one także wykorzystywane jako produkt wspomagający kierowanie pracą całej sieci komputerowej. Z racji tego, że istnieje wiele rodzajów opisywanych w tym miejscu artykułów, przed dokonaniem ich zakupu należy sprawdzić, z obsługą których poradzi sobie nasz komputer. Może nim być nie tylko tradycyjny PC-et, ale również np. notebook. 

W przypadku tych pierwszych kompatybilnymi z nimi są karty sieciowe PCI. Jeśli zaś chodzi o przenośne notebooki, współpracują z nimi karty PCMCIA. I właśnie m.in. takie modele znajdą Państwo w ofercie przygotowanej przez sklep Cebit-IT.

Karty sieciowe w różnych odsłonach do nabycia w Cebit-IT

Naszym klientom oferujemy osprzęt sieciowy na miarę XXI wieku. Oznacza to, że tworzące go urządzenia wykorzystują najnowszą technologię, charakteryzują się niewielkim kształtem oraz wyjątkową trwałością. Ponadto występują one w różnych formach (np. przewodowej oraz bezprzewodowej), co powoduje, że każda osoba zaopatrująca się w naszym sklepie w karty sieciowe może bez trudu pozyskać dokładnie taką, jakiej potrzebuje. Posiadane przez proponowane w tym miejscu produkty procesory oraz wielkość pamięci RAM są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów, poszukujących artykułów w korzystnej cenie i działających maksymalnie wydajnie w każdych warunkach. 

Łatwość ich montażu (w większości przypadków – z wykorzystaniem wejścia USB) również stanowi istotną zaletę proponowanych Państwu urządzeń, podobnie jak wydajność oprogramowania sterownika kart przez nas posiadanych.

Oferujemy wyłącznie nowe karty z unikalnym adresem fizycznym

Osprzęt sieciowy, na który składają się przede wszystkim karty sieciowe, posiadane przez sklep Cebit-IT, pozwala w swobodny sposób połączyć poszczególne urządzenia elektroniczne w uzyskaną dzięki nim siecią komputerową (np. LAN), by już po chwili zacząć z niej korzystać. Obecnie powszechnie są już wykorzystywane również bezprzewodowe karty sieciowe WiFi, umożliwiające dokonanie połączenia z routerem domowym lub umiejscowionym w jakimkolwiek innym pomieszczeniu. 

Z tego powodu zachęcamy wszystkich do poznania szczegółów naszej oferty, w której widnieją fabrycznie nowe, a co za tym idzie – wyposażone w unikalny adres fizyczny (MAC) artykuły. Zapraszamy do nabycia poszczególnych kart nie tylko w przypadku wystąpienia awarii tej, która była przez Państwa stosowana do tej pory, ale również w celu dokonania jej wymiany na lepszy, nowocześniejszy model.