Wszystkie kategorie
Nowe Produkty

Drukarki monochromatyczne

Drukarki monochromatyczne
Grid
List

Jest 22 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 22 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii Drukarki monochromatyczne

Drukarka monochromatyczna, drukarki monochromatyczne - cebit-it.pl

Drukarki monochromatyczne w sklepie online Cebit-IT

Mogłoby się wydawać, że drukarki monochromatyczne odeszły już w zapomnienie, że zostały wyparte przez kolorowe urządzenia, posiadające wiele innowacyjnych rozwiązań. Fakt jest jednak taki, że ten rodzaj sprzętu zapewnia wiele zalet, które pożądane są szczególnie w biurach różnorodnych firm. Drukarki monochromatyczne charakteryzują się głównie możliwością wysokiej jakości czarno-białego wydruku. Modele tych urządzeń są starsze niż wcześniej wspomniane drukarki laserowe kolorowe, lecz zazwyczaj pozwalają na bardziej precyzyjny i przejrzysty wydruk zwykłych dokumentów czy pism. 

Drukarki monochromatyczne są świetnym rozwiązaniem dla firm, które są skazane na codzienne użytkowanie sprzętu. Prezentowane przez nas modele urządzeń gwarantują także szybkość wydruku, co znajduje zastosowanie szczególnie przy dużych nakładach. Największym plusem drukarek monochromatycznych jest niski koszt wydruku. Tusz w omawianych urządzeniach zużywa się znacznie wolniej niż w drukarkach laserowych kolorowych. Dodatkowo wersja monochromatyczna pozwala na uzupełnienie tylko jednego wkładu – czarnego. Warto więc zastanowić się nad własnymi potrzebami bądź wymaganiami całej firmy, ponieważ ten rodzaj urządzenia jest jednym z najbardziej atrakcyjnych wyborów w wielu przypadkach. Zapoznaj się z naszą ofertą drukarek monochromatycznych i doceń ich zalety.

O wiele mniejsze koszty eksploatacyjne i większa wydajność

Drukarki monochromatyczne, umożliwiające wyłącznie wydruk czarno-biały, nadal znajdują swoje miejsce na rynku. Zostały wyparte przez laserowe drukarki kolorowe oraz wielofunkcyjne, lecz wciąż mają swoich zwolenników. Największym ich atutem jest to, że generują mniejsze koszty eksploatacyjne. Pozwalają na oszczędności, szczególnie wtedy, kiedy najczęściej drukujemy technologią jednokolorową. 

Polecamy je głównie firmom, zarówno tym mniejszym, jak i większym, które używają drukarki przede wszystkim do wydruku faktur, pism, dokumentów czy materiałów biurowych. Wtedy o wiele lepszym rozwiązaniem jest wyposażenie pomieszczeń w drukarkę monochromatyczną, której koszty eksploatacyjne są niższe. Ten rodzaj sprzętu jest o wiele bardziej ekonomiczny, co ma znaczenie dla różnego rodzaju instytucji i przedsiębiorców. Kolejnym plusem działającym na korzyść drukarek monochromatycznych jest ich wysoki poziom wydajności. Wyróżniają się naprawdę zaskakującą prędkością, co ma istotne znaczenie w trakcie kopiowania kilkuset stron. Drukarki monochromatyczne są uniwersalne i ze względu na ich zalety nie warto o nich zapominać.