Wszystkie kategorie
Filtruj według
Kategorie
Kategorie
Marka
Marka
Cena
Cena
Prędkość drukowania mono (max)
Prędkość drukowania mono (max)
Typ drukarki
Typ drukarki
Prędkość drukowania kolor (max)
Prędkość drukowania kolor (max)
Prędkość kopiowania mono (max)
Prędkość kopiowania mono (max)
Prędkość drukowania kolor (normal)
Prędkość drukowania kolor (normal)
Prędkość drukowania mono (normal)
Prędkość drukowania mono (normal)

Drukarki

Drukarki
Grid
List

Jest 1841 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 1841 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii Drukarki

Drukarki - Sklep Online Cebit-IT

Drukarki w sklepie online Cebit-IT

W dzisiejszych czasach drukarka jest nieodłącznym elementem wyposażenia każdego pomieszczenia firmowego. Drukarka służy do tego, by szybko i w dobrej jakości wydrukować rozmaite dokumenty, pisma czy nawet zdjęcia. W czasach nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań te typowe produkty stały się urządzeniami wielofunkcyjnymi, wyposażonymi w o wiele więcej udogodnień. Zazwyczaj umożliwiają także kserowanie, skanowanie czy faksowanie. Mają zalety, które doskonale sprawdzają się zarówno w pracy biurowej, jak i codziennym użytkowaniu w domu. 

Drukarki stały się jednym urządzeniem, pozwalającym na naprawdę ogrom możliwości. Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy bogatą ofertę produktów wyróżniających się różnorodnością parametrów, wielkością, przeznaczeniem oraz estetyką. Prezentujemy wiele rodzajów drukarek, począwszy od drukarek atramentowych, igłowych, kolorowych, monochromatycznych po najwyższej jakości urządzenia wielofunkcyjne. W naszej ofercie można znaleźć modele umożliwiające drukowanie etykiet logistycznych czy kodów kreskowych. Każda z naszych drukarek wyróżnia się solidnością, wytrzymałością i najwyższym standardem wykonania. 

Na asortyment Cebit-IT składają się wyłącznie wyselekcjonowane produkty samych znanych i renomowanych marek, takich jak HP, Canon, Epson, Qoltec, Samsung czy Brother. Prezentowane firmy są niekwestionowanymi światowymi liderami w produkcji sprzętu elektronicznego. Dodatkowo nasza kompleksowa oferta obejmuje także akcesoria do drukarek m.in. tonery i tusze, pozwalające na ich sprawne, szybkie i efektywne działanie. Zakup sprzętu elektronicznego w naszym sklepie internetowym to gwarancja trafnego wyboru.

Innowacyjne rozwiązania drukarek

Z ciągłym postępem nowych technologii drukarki są na bieżąco udoskonalane i wzbogacane o dodatkowe funkcje. Najbardziej standardowym modelem są drukarki kolorowe, atramentowe oraz monochromatyczne, pozwalające głównie na wysoką jakość wydruku zarówno czarno-białego, jak i kolorowego. Świetnie sprawdzają się w codziennym użytku, polecane są głównie do pomieszczeń domowych. Są uniwersalne i spełniają główne założenia i oczekiwania. 

Osobom, które zwracają uwagę na funkcjonalność i praktyczność, polecamy przede wszystkim drukarki wielofunkcyjne łączące w sobie mnóstwo możliwości. Znajdą zastosowanie szczególnie w pomieszczeniach biurowych i firmowych, gdzie pozwolą na łatwą i komfortową pracę. W naszym asortymencie można znaleźć także produkty umożliwiające drukowanie na innych materiałach niż tradycyjny papier, takie jak etykiety czy kody kreskowe. To rozwiązanie będzie udogodnieniem dla firm produkcyjnych oraz przedsiębiorstw drukarskich. 

Oferowane przez nas drukarki wyróżniają się wysoką jakością i długą żywotnością. Dobry wybór produktów okaże się zakupem na bardzo długi czas.