Wszystkie kategorie
Filtruj według
Nowe Produkty

ECC

ECC
Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

ECC w sklepie online Cebit-IT

Uniwersalna pamięć RAM Ci nie wystarcza? Chcesz mieć kontrolę nad błędami transmisji? Pamięć ECC to innowacyjne rozwiązanie wyposażone w kodowanie korekcyjne. Od tradycyjnych i najczęściej wykorzystywanych pamięci RAM różni się przede wszystkim rozszerzoną szyną danych. ECC dodatkowo przesyła nadmiarowe dane kontrolne, co pozwala na wychwycenie, sprawdzenie i skorygowanie ewentualnych błędów transmisji w komputerze. Dzięki temu nowoczesnemu i unikatowemu produktowi zyskasz większą stabilność funkcjonowania urządzenia. 

Na czym tak naprawdę polega działanie pamięci ECC? Algorytm zapewnia ochronę każdego bitu danych dodatkowym bitem informacyjnym, który zabezpiecza przed wszelkimi uszkodzeniami. Pamięci ECC wykonywane są w zgodzie z najnowszymi metodami i innowacyjnymi rozwiązaniami, przez co charakteryzują się obsługą technologii korekcji błędów. Zapewniają kontrolę nad komputerem na bardzo wysokim poziomie, będąc atrakcyjnym elementem jego wnętrza. Oferowane przez nas modele wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i wytrzymałością. Bogactwo asortymentu pozwala wybrać odpowiednie rozwiązanie innowacyjne kompatybilne z każdym komputerem.

Zapewnij swojemu urządzeniu najwyższy poziom stabilności

Pamięć ECC podwaja każdą przekazywaną informację w urządzeniu, co atrakcyjnie wpływa na kontrolę i stabilność całego komputera. Dzięki temu zyskujemy gwarancję pełnych i spójnych danych. W momencie wykrycia uszkodzeń i błędów komputer z pamięcią ECC nie wyświetla żadnych problemów z aplikacją ani nie wymaga resetu, lecz dokładnie sam koryguje wady w czasie rzeczywistym. Użytkownik może być w pełni spokojny o działanie swojego komputera niezależnie od tego, do czego go używa. 

Urządzenie wyposażone w pamięć ECC będzie stabilne – mamy pewność, że system w ważnym momencie się nie zawiesi. Pamięć ECC coraz częściej staje się niezbędnym elementem komputerów będących wyposażeniem profesjonalnych firm czy stacji roboczych. To innowacyjne rozwiązanie po prostu się opłaca, ponieważ pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. Nie należy do najtańszych pamięci RAM, lecz jej funkcjonalność, udogodnienia i wyjątkowość sprawiają, że jest naprawdę trafnym wyborem, szczególnie dla sprzętu, który jest bardzo często używany. W naszej ofercie znajdziesz wiele tego rodzaju produktów, które bez wątpienia spełnią oczekiwania nawet największych miłośników nowych technologii.