Wszystkie kategorie
Nowe Produkty

DDR 4

DDR 4
Grid
List

Jest 290 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 290 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii DDR 4

Pamięć RAM DDR4, pamięci RAM DDR4 - cebit-it.pl

DDR 4 w sklepie online Cebit-IT

Przy kupnie komputera czy laptopa pamięć RAM jest jednym z niezbędnych elementów sprzętowych. Zapewnia ona szybkie i sprawne działanie naszego komputera i odpowiada za komfort użytkowania. Dobry wybór pamięci RAM ma szczególne znaczenie, jeżeli interesuje nas sprawna praca bez martwienia się o spadki szybkości czy zawieszanie się komputera. 

Jedną z najlepszych i najnowszych pamięci RAM jest wersja DDR4, która gwarantuje wygodę pracy nawet przy najbardziej wymagających projektach czy programach używanych na komputerze. Warto pamiętać, aby dobierać odpowiedni RAM do pozostałych podzespołów. Wybór pamięci RAM powinien być uzależniony od procesora komputera. Nie każda pamięć będzie działać tak samo dobrze na różnych sprzętach. Co prawda wersja DDR4 zapewnia dużą moc, ale trzeba ją odpowiednio dobrać do komputera. 

W naszej ofercie znajdują się różnorodne wersje pamięci RAM DDR4. Od najzwyklejszych po wersje szybsze, które posiadają nawet kolory RGB. To świetny wybór dla miłośników estetyki i osób, które przywiązują wagę do wyglądu swojego zestawu komputerowego. Dobra pamięć RAM starcza na długie lata, więc warto się zastanowić nad konkretną marką czy rodzajem zaprezentowanym w naszej ofercie.

Największa wydajność wyróżniająca się precyzyjnym wykonaniem

DDR4 jest to coraz chętniej kupowana pamięć RAM stosowana w komputerach lub laptopach. Cechuje się wydajnością i wygodą pracy nawet przy bardzo wymagających projektach czy grach komputerowych. Wersja DDR4 jest kolejnym szczeblem w ewolucji po bardzo popularnej wersji RAM DDR3. Energooszczędność i moc obliczeniowa to cechy, które dają pamięci DDR przewagę nad starszymi wersjami. To samo dotyczy napięcia, które jest mniejsze niż w przypadku starszych wersji pamięci: RAM DDR3 lub DDR2. Prędkość zapisu jest często niemalże dwukrotnie większa niż w poprzednich modelach. Pobór prądu to także istotna sprawa. 

Pamięć DDR4 zużywa około 20% mniej prądu w porównaniu do wersji DDR3. Konstrukcja i wykonanie pamięci RAM DDR4 oraz ilość pinów, zastosowana w tej wersji, jest również większa, przez co łatwiej zamontować taką pamięć do naszego komputera. Warto myśleć przyszłościowo i zaopatrzyć się w najlepsze pamięci RAM DDR4, szczególnie jeżeli jesteśmy miłośnikami najnowszych gier czy pracujemy na wymagających programach, które bardzo często potrzebują dużej mocy obliczeniowej.