Wszystkie kategorie
Nowe Produkty

DDR 3

DDR 3
Grid
List

Jest 61 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 61 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii DDR 3

Pamięć RAM DDR3, pamięci RAM DDR3 - cebit-it.pl

DDR 3 w sklepie online Cebit-IT

Pamięć RAM to niezbędny element każdego komputera, zapewniający szybkie i sprawne działanie urządzenia. Jest odpowiedzialna przede wszystkim za wydajność. Ma to szczególne znaczenie w przypadku, kiedy korzystamy z nowych technologii w pracy, ponieważ właściwy dobór pamięci RAM całkowicie eliminuje zawieszanie się sprzętu. To pozwala na komfortową, spokojną i efektywną pracę przed komputerem. 

Jedną z najczęściej wybieranych i stosowanych pamięci RAM jest DDR3, która obecnie dominuje na rynku. Wyróżnia się wysokim poziomem energooszczędności oraz większą przepustowością. O doborze odpowiedniej pamięci RAM do komputera decyduje najczęściej płyta główna. DDR3 jest właściwym produktem szczególnie dla nowszych urządzeń. Nowoczesny i innowacyjny sprzęt będzie kompatybilny właśnie z tą pamięcią RAM. Ten rodzaj pamięci to przede wszystkim wyjątkowo skuteczne działanie w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Przygotowana przez nas oferta prezentuje wiele modeli DDR3, różniących się głównie pojemnością, częstotliwością, ilością modułów czy marką producenta. Bogactwo i zróżnicowanie asortymentu pozwoli każdemu klientowi wybrać odpowiednią pamięć RAM do swojego komputera i cieszyć się jego sprawnym działaniem przez długie lata.

Idealne połączenie większej przepustowości i mniejszego poboru prądu

DDR3 to pamięć operacyjna stosowana w komputerach. Jest jedną z najczęściej wybieranych i najlepiej działających. Stanowi lepszą wersję starszej pamięci RAM DDR2, od której znacznie się różni. Głównymi atutami DDR3 są przede wszystkim energooszczędność oraz większa przepustowość przy niższym napięciu. Ten rodzaj kości pamięci gwarantuje naprawdę korzystną wydajność. Zapewnia każdemu użytkownikowi, zarówno pracownikowi, jak i graczowi, pełen komfort i swobodę działania. Nie spowalnia żadnych czynności, zwiększa szybkość pracy i eliminuje problem zacinania się stron czy aplikacji. 

Odpowiednio dobrana pamięć RAM to klucz do czerpania przyjemności z użytkowania komputera. DDR3 pozwala nawet na mniejszy o 40% pobór prądu w porównaniu do poprzedniczki, DDR2. Kolejną zaletą pamięci RAM DDR3, która najbardziej przyciąga klientów, jest korzystniejsza cena. Ten produkt jest dowodem na to, że aby cieszyć się zadowalającą wydajnością komputera, nie trzeba wcale wiele wydawać. Korzystne ceny DDR3 dostępne w naszej bogatej ofercie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.