Wszystkie kategorie
Filtruj według

DDR 2

DDR 2
Grid
List

Jest 3 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii DDR 2

Pamięć RAM DDR2, pamięci RAM DDR2 - cebit-it.pl

DDR 2 w sklepie online Cebit-IT

Komputery są obecne w wielu aspektach naszego życia, zaczynając od podstawowych czynności, a kończąc na zaawansowanej mechanice obsługi sprzętów i maszyn produkcyjnych. Potencjał wzrasta, dlatego nawet przeciętny użytkownik wykorzystuje coraz większe zasoby pamięciowe, wyposażając swój domowy zestaw w pamięć RAM lub inne rozwiązania. Producenci doskonale wiedzą, że proces ten wymaga ciągłej optymalizacji, dlatego oferują możliwości dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkowych. 

Jedną z propozycji jest zakup pamięci RAM DDR2, która charakteryzuje się znacznie lepszymi parametrami w stosunku do generacji DDR. Oferujemy rozwiązania, które znajdą uznanie wśród użytkowników ceniących komfort, jakość i bezpieczeństwo. W ofercie naszego sklepu internetowego zgromadziliśmy zasoby, dzięki którym każdy może zbudować sprzęt, jakiego potrzebuje. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami Cebit-IT. Jesteśmy przekonani, że spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Charakterystyka pamięci RAM DDR2

Pamięć RAM DDR2 cechuje się zdecydowanie wyższą częstotliwością taktowania, która oznaczona została przez parametry sięgające 400, 533, 667, 800 oraz 1066 MHz. Ponadto zastosowane nowoczesne rozwiązania doskonale radzą sobie z niższym poborem mocy, gwarantując wydajność dopasowaną do indywidualnych potrzeb i preferencji. Dzięki ulepszeniu poszczególnych mechanizmów możliwe jest jeszcze efektywniejsze przesyłanie danych narastających i opadających realizowanych przez zbocze sygnału zegarowego.

Decydując się na zakup pamięci RAM DDR2, należy wiedzieć, że są one w obudowach Fine-pitch Ball Grid Array (FBGA), co wzmacnia ich odporność na działanie wysokich temperatur. Mogą pracować w temperaturze nawet do 70 stopni Celsjusza bez ubytków i osłabienia mocy. Z uwagi na ulepszony system i zastosowanie innowacyjnych rozwiązań moduł pamięci DDR2 nie jest kompatybilny ze starszymi modułami DDR. 

Dlaczego warto wyposażyć komputer w pamięć RAM DDR2? 

Przede wszystkim na uwagę zasługują ulepszone parametry, które pozostawiają DDR daleko w tyle. Generacja pamięci RAM DDR2 ma wysoką częstotliwość taktowania. Osiąga 1200 MHz przy opóźnieniach na poziomie 5-5-5-15 i wykorzystaniu napięcia zasilającego 2,3 V. Charakteryzuje się znacznie lepszymi parametrami w porównaniu z DDR dzięki ilości pinów, gęstości ich rozstawienia, a także napięciu pracy oraz zmianom konstrukcyjnym, które mają bezpośrednie przełożenie na wydajność.