Wszystkie kategorie
Filtruj według

Sockety Intel serwerowe

Sockety Intel serwerowe
Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sockety Intel serwerowe w sklepie online Cebit-IT

Budując własną serwerownię należy pamiętać o wydajności i jakości poszczególnych podzespołów. W procesie użytkowania istotny jest każdy parametr, który przyczynia się do satysfakcjonującego procesu zapisu, odczytu i przepływu danych. Każda część musi być z inną w pełni kompatybilna zapewniając najwyższy komfort i wysoki poziom standardów. Jeśli zawiedzie jeden komponent, to finalnie będzie miało to wpływ na efekt działania całego systemu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponujemy serwerowe płyty główne Intel, które spotykają się z uznaniem nawet najbardziej wymagających użytkowników ceniących ponadprzeciętną wydajność i wyjątkową jakość. 

W ofercie sklepu internetowego przygotowaliśmy szeroki wybór płyt głównych producenta Intel, które sprawdzą się jako podbudowa pod serwer o przeznaczeniu ogólnym oraz jako podstawowe wyposażenie stacji roboczej. Zadbaliśmy o to, by przedstawione parametry odpowiadały zróżnicowanym potrzebom, by każdy miał szansę odnaleźć model dopasowany do swoich potrzeb i móc sfinalizować transakcję bez wahania o satysfakcjonujący proces użytkowania. Wyposażony w chipsety Intel C612 lub  C232/236 cieszy się ogromnym zainteresowaniem na rynku, co potwierdza nieprzeciętną jakość i wydajność oferowaną przez producenta. 

Zalety serwerowych płyt głównych Intel 

Płyty główne Intel montowane w przypadku budowy serwera cechują się wieloma parametrami, które umożliwiają wykorzystanie potencjału sprzętu w możliwie jak najbardziej korzystny sposób. Zastosowane mechanizmy i wykonana konstrukcja wyróżniają się trwałością i wytrzymałością. Ponadto płyty cieszą się uznaniem w środowisku z uwagi na długą żywotność oraz wytrzymałość pracy, która sięga nawet kilku tysięcy godzin przy temperaturze ponad 100 stopni C. Tak satysfakcjonujące parametry są szczególnie istotne w sytuacji zakupu płyt serwerowych Intel wykorzystywanych na skalę przemysłową. 

Do funkcjonalności płyt Intel należy przede wszystkim możliwość zdalnego zarządzania dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i aktualizacji BIOS. Ponadto charakteryzują się kontrolą w czasie poboru mocy, by proces użytkowania był dopasowany do indywidualnych potrzeb i preferencji. 

Wybór serwerowej płyty głównej wymaga znajomości oferowanych standardów i jasnego określenia swoich potrzeb. Ponadto konieczny jest wybór kompatybilnych elementów z pozostałymi rozwiązaniami, w przeciwnym razie może zostać zaburzony właściwy przepływ danych. Oferowane produkty są integralną częścią rodziny Intel, zatem ich wybór pozostaje optymalny i korzystny dla posiadaczy innych segmentów sygnowanych logo tego komputerowego pioniera.