Wszystkie kategorie
Nowe Produkty

Sockety AMD

Sockety AMD
Grid
List

Jest 28 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 28 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii Sockety AMD

Płyta główna AMD, sockety AMD, płyty główne AMD - cebit-it.pl

Sockety AMD w sklepie online Cebit-IT

Komputer wymaga dopasowania do siebie kompatybilnych podzespołów, umożliwiających jego satysfakcjonujące użytkowanie. Zastosowane części powinny nie tylko właściwie ze sobą współgrać, ale przede wszystkim powinny spełnić wymagania użytkownika. Mówi się, że to procesor jest najważniejszym elementem w każdym komputerze, stanowiącym o jego tożsamości (mózg), jednakże płyta główna jest równie istotna, więc analogicznie można by ją porównać do rdzenia kręgowego i nerwów odpowiedzialnych za otrzymywane impulsy kierowane do mózgu. Jeśli więc płyta główna ma tak ważne zadanie nie można bagatelizować jej wyboru. To ona jest wyznacznikiem tego, jaki procesor będzie montowany w komputerze oraz jaką będzie najlepsza pamięć RAM. 

Płyta główna jest montowana w obudowie jako jeden z pierwszych elementów. Łączy wszystkie inne podzespoły, a jej jakość warunkuje stopień satysfakcji z użytkowanego sprzętu. Inwestycja w dobrej jakości płytę umożliwia dalszy rozwój komputera oraz ulepszanie jego parametrów technicznych w zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji. W naszej ofercie znalazło się wiele propozycji, które zachwycą nawet najbardziej wymagających pasjonatów komputerowych. Oferujemy rozwiązania proste i skomplikowane, które są chętnie wybierane przez graczy ceniących ponadprzeciętne właściwości sprzętu. Od lat popularność biją płyty główne AMD.

Płyty główne AMD - co je wyróżnia? 

Za jakość, a tym samym wartość płyty głównej odpowiada wiele czynników. Dla graczy niemal priorytetem pozostaje chipset oraz typ gniazda procesora potocznie znany jako podstawka. Pierwszy warunkuje wydajność sprzętu. Ma za zadanie organizować przepływ informacji pomiędzy poszczególnymi podzespołami, które tworzą komputer, a tym samym odpowiadają za poszczególne funkcje. W przypadku typu gniazda znane są między innymi PCIe, RAM DDR4. Nie bez znaczenia pozostaje chłodzenie zasilania, czy wydajny układ sieciowy. Wymienione elementy to tylko niektóre z funkcjonalności odpowiadające za funkcjonalność płyt głównych. Gracze doceniają płyty główne AMD z uwagi na zastosowane technologie, między innymi CrossFire, która umożliwia podłączenie dwóch kart graficznych, co ma bezpośrednie przełożenie na jakość i wydajność sprzętu. Płynność ruchu i brak dysfunkcji to najważniejsze parametry dla każdego gracza. 

Najwyższa jakość i wydajność dla gracza - socket AMD

Na płytach głównych montowane są złącza, które mają za zadanie pełnić rolę interfejsu łączącego procesor z pozostałymi podzespołami. Współpraca poszczególnych elementów tworzących sprzęt komputerowych odpowiada za finalną wydajność systemu. Socket AMD to rozwiązanie polecane dla osób wymagających zaawansowania płyty głównej.