Wszystkie kategorie
Promocje
Promocje
Cebit Gaming Komputer V2.0 Gaming bez kompromisów! Cebit Gaming Komputer V2.0 Gaming bez kompromisów!
  • Wyprzedaż!
Procesor: Intel Core i5
Pamięć RAM: 16
Karta graficzna: NVIDIA® GeForce GTX 1050

Cebit Gaming Komputer V2.0

CPU i5 9400F/16 gb Ram DDR4 2666 MHZ/GTX 1050 2 GB/Płyta B360/SSD 240 GB/HDD 1 TB  

3 330,59 zł 3 730,59 zł Cena
-400,00 zł
Dzień
Godziny
Min
Sec
Wszystkie produkty w promocji

Serwerowe

Serwerowe
Grid
List

Jest 13 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-13 z 13 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii Serwerowe

Dyski twarde serwerowe - cebit-it.pl

Serwerowe w sklepie online Cebit-IT

Serwerem nazywamy komputer, który swoje zasoby udostępnia urządzeniom znajdującym się w powiązaniu sieciowym. Obsługując wiele operacji i dysków jednocześnie, musi wykazywać się wysoką jakością i niebywałą wydajnością, dlatego dysk musi charakteryzować się zaawansowanymi parametrami technicznymi. W odpowiedzi na zainteresowanie naszych klientów proponujemy serwerowe dyski twarde, które zostały przystosowane do szybkości i wydajności, dopasowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji. Każdy dysk w czasie pracy zostaje obciążony, dlatego nawet domowy serwer wymaga dostosowania wydajności, która nie będzie kolidowała z szybkością. Wydajność, szybkość i jakość pozostaną tożsame, w zamian oferujemy bezproblemową obsługę i satysfakcjonujące parametry techniczne. 

Jak wybrać serwerowy dysk twardy?  

W ofercie przygotowaliśmy mnóstwo możliwości, jednakże nie każdy dysk spełni oczekiwania użytkowników. Im bardziej wymagający klient, tym wydajniejszego dysku potrzebuje. W ofercie sklepu Cebit-IT znajdują się serwerowe dyski twarde o minimalnym czasie dostępu, które doskonale sprawdzą się w miejscu wymagającym większego zapotrzebowania na parametry wydajności i szybkości. W domowych warunkach mogą nie być satysfakcjonującym rozwiązaniem z uwagi na cenę. Klientom, którzy  swoją pracą i codziennym użytkowaniem sprzętu mogą zbytnio obciążać serwer, proponujemy droższe wyposażenie, które z pewnością dopasuje się do charakteru wykonywanej działalności. 

Kupując serwerowy dysk twardy, warto zwrócić uwagę na typy, pojemność i wydajność. Poszczególne składowe i wartości są uzależnione od wielu czynników. Im bardziej wymagające i zaawansowane działania, tym wyższe wartości, które powinno spełniać wybrane rozwiązanie. Odpowiadając na pytanie, ile zasobów potrzebuję i komu będę  je udostępniać, możesz dokonać prostej analizy potrzeb i oczekiwań względem sprzętu. W kwestii wyboru dysku nie warto kierować się oszczędnością, ponieważ zazwyczaj produkty o niższych cenach charakteryzują się znacznie niższymi parametrami. 

Kiedy wybrać serwerowy dysk twardy? 

Serwerowy dysk twardy spełnia swoją rolę szczególnie w sytuacji, kiedy pracujący w sieci użytkownicy są podłączeni do jednego komputera pełniącego rolę serwera. Taka sytuacja skłania ku inwestycji w jak najlepszy dysk twardy, w przeciwnym razie korzystanie ze sprzętu może nie sprostać wymaganiom.