Wszystkie kategorie
Filtruj według
Kategorie
Kategorie
Marka
Marka
Cena
Cena
Chipset karty graficznej (GPU)
Chipset karty graficznej (GPU)
Obsługa OpenGL (wersja)
Obsługa OpenGL (wersja)
Typ pamięci
Typ pamięci
Typ złącza karty
Typ złącza karty
Wsparcie dla CrossFire / SLI
Wsparcie dla CrossFire / SLI
Wyjście DisplayPort
Wyjście DisplayPort
Wyjście D-Sub
Wyjście D-Sub
Wyjście DVI
Wyjście DVI
Wyjście HDMI
Wyjście HDMI
Częstotliwość taktowania pamięci (efektywna)
Częstotliwość taktowania pamięci (efektywna)
Ilość jednocześnie obsługiwanych monitorów
Ilość jednocześnie obsługiwanych monitorów

Karty graficzne

Karty graficzne
Grid
List

Jest 144 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 144 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii Karty graficzne

Karta graficzna do gier, karty graficzne - cebit-it.pl

Karty graficzne w sklepie online Cebit-IT

Karta graficzna to bez wątpienia jeden z najważniejszych podzespołów komputera. To ona bowiem w głównej mierze odpowiada za jak najlepszą jakość obrazu, który podczas oddawania się swojej ulubionej rozrywce obserwujemy na ekranie monitora. Aby był on jak najbardziej wyraźny, obejmował nawet najdrobniejsze detale i zapobiegał tzw. lagom, należy wybrać model karty, pozwalający nam tak skonfigurować daną grę, byśmy mogli się cieszyć nią, określając poziom poszczególnych ustawień na maksymalny. W sklepie Cebit-IT znajdą Państwo różnego rodzaju artykuły, m.in. od takich producentów, jak Asus czy AMD, gwarantujące doskonałą jakość i płynne działanie nawet najbardziej wymagających tytułów.

Karty graficzne najwyższej klasy

Oferowane przez nas obecnie karty graficzne charakteryzują się doskonałą wydajnością i bezproblemowym działaniem. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie zostały wyposażone w najnowocześniejsze systemy chłodzące, pozwalające uniknąć im nagłego wzrostu temperatury, co mogłoby doprowadzić do poważnej usterki. Poza tym praktycznie wszystkie dostępne w Cebit-IT karty zasługują na uznanie także z tego względu, iż zostały wyposażone w będącą w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających gamerów ilość pamięci RAM. Docenią oni na pewno m.in. takie modele, jak VGA Asus Dual-RTX2070-A8G 8GB oraz VGA Gigabyte GeForce® RTX 2080 GAMING OC 8GB. To jednak tylko dwie ze wszystkich kilkudziesięciu kart, które mamy przyjemność zaoferować. Polecamy zapoznanie się z ich szczegółową specyfiką także poprzez wzgląd na to, że gwarantują wieloletnie działanie na pożądanym poziomie, niezależnie od klasy pozostałych podzespołów, z których składa się dany system komputerowy.

Procesory graficzne dostępne na każdą kieszeń

Zdając sobie sprawę z tego, że karta graficzna do gier jest tą częścią komputera, na zakup której każdy miłośnik wirtualnej rozrywki musi przeznaczyć największą kwotę pieniężną, udostępniamy swoim klientom jej różne modele. W Cebit-IT mogą Państwo nabyć karty zarówno za kilka tysięcy złotych, stanowiące najlepszą gwarancję tego, iż nawet wymagania najnowszych gier nie zdołają ich przezwyciężyć, jak i znacznie tańsze, dostępne nawet za kilkaset złotych, wykorzystywane zazwyczaj w komputerach tych osób, które nie używają swojego sprzętu w celach rozrywkowych, lecz do pracy. Jak zatem widać, jesteśmy w stanie spełnić wymagania dosłownie wszystkich, oferując klientom rozwiązania na miarę ich potrzeb i możliwości finansowych. Zapraszamy więc do kontaktu.