Wszystkie kategorie
Filtruj według
Kategorie
Kategorie
Marka
Marka
Cena
Cena

Podzespoły komputerowe

Podzespoły komputerowe
Grid
List

Jest 1864 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 1864 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii Podzespoły komputerowe

Podzespoły komputerowe, podzespoły systemu komputerowego - Sklep Online Cebit-IT

Podzespoły komputerowe w sklepie online Cebit-IT

Podzespoły komputerowe charakteryzują się tym, że w chwili swojej premiery zazwyczaj wydają się niezwykle atrakcyjne pod wieloma względami, lecz już po kilku latach w ich miejsce powstają kolejne, posiadające jeszcze lepsze parametry. Te zaś są szalenie istotne dla wszystkich graczy. Wiadomo przecież doskonale, że najnowsze gry wymagają niekiedy przeprowadzenia bardzo poważnego upgrade’u sprzętu, by był on w stanie uruchomić dany tytuł choćby na najmniejszych ustawieniach. 

Z tego względu warto być zawsze obeznanym w świecie najnowszej technologii, śledząc ofertę przygotowaną dla klientów Cebit-it. Znajdując się w niej bowiem m.in. różnego rodzaju podzespoły systemu komputerowego, nabycie których wiąże się z usprawnieniem pracy komputera.

Karty graficzne, procesory i wiele inne podzespołów znanych marek

W sklepie przez nas prowadzonym gamerzy oraz wszyscy pozostali użytkownicy komputerów znajdą wyłącznie nowe i w pełni sprawne podzespoły komputerowe. Są to m.in. karty pamięci RAM, umieszczenie których w odpowiednim dla nich miejscu pozwala znacznie przyspieszyć działanie sprzętu oraz radzić sobie zdecydowanie lepiej z najnowszymi grami. Cebit-IT oferuje Państwu zarówno kości DDR, DDR2, jak i DDR3, zawierające w sobie różne wartości RAM-u (od 512 mb wzwyż). 

Wszystkich ceniących sobie przede wszystkim w grach jak najbardziej wyraźną grafikę zainteresują natomiast karty graficzne od takich producentów, jak: Asus czy NVIDIA. Każda z nich w znacznym stopniu przyczynia się do zwiększenia satysfakcji czerpanej z wirtualnej rozgrywki, przyczyniając się do ukazania nawet najmniejszych szczegółów eksplorowanego świata.

Proponujemy części komputerowe najwyższej jakości

W przygotowanej przez nas ofercie nie mogło oczywiście zabraknąć procesorów najnowszej generacji. Nie bez powodu są one nazywane „mózgiem” komputerów, ponieważ od ich sprawnego działania i klasy jakości zależy w głównej mierze to, czy komputer zdoła poradzić sobie z uruchomieniem danej gry. 

Obecnie oferujemy swoim klientom procesory wyposażone w różną liczbę rdzeni. Wśród najpopularniejszych czterordzeniowców wymienić należy m.in. AMD Athlon X4 950 AD950XAGABBOX 3500 MHz min 3800 MHz max AM4, dostępny w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, jeśli weźmiemy pod uwagę jego wydajność. Poszukujący jeszcze nowocześniejszych procesorów gracze zwrócą swoją uwagę natomiast na te, które wyposażono w jeszcze więcej rdzeni  (np. osiem) – również przez nas posiadane. Dokładnie tak, jak inne podzespoły systemu komputerowego, na czele z napędem i nagrywarkami DVD oraz różnego rodzaju płytami głównymi godnymi polecenia.