Wszystkie kategorie
Filtruj według
Kategorie
Kategorie
Marka
Marka
Cena
Cena
Przekątna ekranu
Przekątna ekranu
Pamięć RAM
Pamięć RAM
Model procesora
Model procesora
Pamięć RAM (GB)
Pamięć RAM (GB)

Smartphone

Smartphone
Grid
List

Jest 1211 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 1211 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii Smartphone

Smartphone, smartfony - Sklep Online Cebit-IT

Smartphone w sklepie online Cebit-IT

Urządzenie określane jako smartphone (w Polsce jednak przyjęło się stosować wersję „smartfon”) zapewnia nam dostęp do funkcji, które jeszcze kilka(naście) lat temu gwarantowały innego rodzaju artykuły elektroniczne, na czele z komputerem, zegarkiem czy odtwarzaczem MP3. Dziś zostały one – można by rzec – połączone w jeden, niewielkich rozmiarów gadżet, będący obecnie powszechnie używanym ze względu na swoją atrakcyjność tak pod względem funkcjonalności, jak i ceny. 

Minęły już bezpowrotnie czasy, w których najmniej atrakcyjny smartphone kosztował nawet tyle, co świetnej klasy komputer. Teraz możemy nabyć doskonałej jakości urządzenia już za kilkaset złotych. Podobnie, jak całą masę dodatków do niego, dostępnych w ofercie Cebit-IT.

Oferujemy smartfony dostosowane do potrzeb klientów w różnym wieku

Zachęcając Państwa do zapoznania się z urządzeniami przez nas oferowanymi, pragniemy zaznaczyć, że każdy smartphone oraz gadżety powstałe z myślą o nim został wykonane z użyciem najlepszej klasy materiałów. Znani producenci, których wyroby elektroniczne dystrybuujemy już od wielu lat, zapewniają nam dostęp do najnowszych smartfonów, takich, jak: Allview X3 Soul, Allview V2 Viper czy Allview X3 Soul Plus (32 GB pamięci wbudowanej, 4GB RAM, DUAL SIM). Każdy z nich pozwala nam wykonywać wyraźne zdjęcia, nagrywać filmy, słuchać muzyki oraz cieszyć się innymi możliwościami. 

Oferowane przez Cebit-IT telefony przypadną do gustu zarówno młodszym, jak i starszym osobom. Ponadto są one bardzo trwałe i nawet po upuszczeniu ich na ziemię ze znacznej wysokości, ryzyko, że ulegną zniszczeniu jest niewielkie. Warto pamiętać także o wydajnych systemach, z których korzystają, zapewniających działanie na bardzo wysokim poziomie nawet przy jednoczesnym korzystaniu z wielu aplikacji czy programów.

Artykuły wspomagające działanie smartphone'a lub chroniące go przed uszkodzeniem

W sklepie Cebit-IT nasi klienci znajdą – poza smartphone’ami – także takie artykuły, jak monopol Addison AD-S30 o długości 30 cm, pozwalający wykonywać zdjęcia typu selfie ze znacznej odległości, zyskując tym samym możliwości objęcia zdecydowanie większego obszaru. Z kolei szkło ochronne hartowane Acme 2,5 D/9H zagwarantuje wyświetlaczom poszczególnych modeli iphone’a (m.in. 6 Plus oraz 6S Plus) najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wszystkim kierowcom polecamy natomiast uchwyty samochodowe, pozwalające umieścić w nim smartphone'a, zyskując tym samym pewność, że w razie nagłego hamowania lub zderzenia z innym obiektem na drodze nie stanie się mu nic złego.