Wszystkie kategorie
Nowe Produkty

Tablety

Tablety
Grid
List

Jest 91 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 91 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii Tablety

Tablety - Sklep Online Cebit-IT

Tablety w sklepie online Cebit-IT

Tablet to urządzenie, które coraz częściej zastępuje przenośne komputery. Wpływa na to przede wszystkim fakt, iż charakteryzują się on mniejszym kształtem przy właściwie dokładnie takiej samej mnogości opcji. Transportowanie go z miejsca na miejsce nie stanowi więc żadnego problemu, podobnie jak korzystanie z Internetu praktycznie w każdym miejscu na świecie. Nic więc dziwnego, że kolejni klienci decydują się zastąpić opisywanymi artykułami przenośne komputery, korzystając z oferty powstałej z myślą o nich. By poznać jej szczegóły, polecamy skontaktowanie się ze sklepem Cebit-IT, oferującym wyłącznie nowoczesne rozwiązania z zakresu elektroniki.

Tablety idealne do zabawy, jak i pracy

Różnorodność tabletów (m.in. dotycząca wielkości posiadanych przez nie ekranów, kolorów czy nazwy producenta) to jedna z najistotniejszych cech naszego asortymentu. Znaleźć w nim można tablety w wielu odsłonach (np. tablet graficzny), umożliwiające zastąpienie nimi szeregu innych urządzeń elektronicznych. Korzystając z nich na co dzień, możemy oglądać filmy, grać w gry oraz nawet wykonywać połączenia. By skorzystać z tej ostatniej opcji, należy tylko zastosować taki model sprzętu, który wyposażony został w gniazdo na kartę SIM. Co więcej poszczególne tablety posiadają klawiaturę (np. Overmax 3G Qualcore), doskonale sprawdzającą się podczas pisania rozbudowanych tekstów. Jak zatem widzimy, proponowane przez nas produkty służyć mogą nie tylko rozrywce, ale również ułatwiają w znacznym stopniu wykonywanie poszczególnych prac. Między innymi właśnie z tej przyczyny polecamy zainteresowanie się usługami Cebit-it, od lat stojącymi na najwyższym poziomie.

Tablety dla dzieci pełniące funkcję edukacyjną 

Osobną kategorię urządzeń, którym warto poświęcić kilka słów, stanowią tablety dla dzieci. Jednym z nich jest model Overmax Livecore 7032 EDU. Jak sama jego nazwa wskazuje, służyć ma on przede wszystkim najmłodszym do rozwijania własnej wiedzy oraz koordynacji ruchowej. Pozwalają tego dokonać atrakcyjne gry. Poza tym opisywany produkt wyposażony został w słuchawki i myszkę, przydatne do korzystania z poszczególnych funkcji. To dzięki nim dziecko może wykonywać polecenia wydawane przez daną grę, odsłuchując różnego rodzaju dźwięki, a następnie klikając w odpowiednim miejscu. 

Taka forma zabawy sprawia, że wszyscy mali posiadacze tabletów dostosowanych do swojego wieku rozwijają się szybciej od rówieśników, poznając zasady funkcjonowania otaczającego ich świata. Warto więc podarować im wybrany model z okazji Dnia dziecka, urodzin czy imienin, sprawiając im przy tym wiele radości.