Wszystkie kategorie
Nowe Produkty

Kontrolery

Kontrolery
Grid
List

Jest 103 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 103 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii Kontrolery

Kontrolery do gier, gamepad, kierownica do gier, gamepady - cebit-it.pl

Kontrolery w sklepie online Cebit-IT

Grając w gry na komputerze lub na konsoli, znakomita większość ich posiadaczy wykorzystuje w tym celu trzy najpopularniejsze kontrolery: myszkę, klawiaturę oraz pady. Na rynku elektronicznym znajdziemy jednak zdecydowanie więcej produktów, za sprawą których wirtualna rozrywka może sprawić nam jeszcze więcej przyjemności. Co więcej – użycie ich jest wręcz wskazane w celu łatwiejszego i zdecydowanie bardziej realistycznego pokonywania rywali. 

Dlatego właśnie odpowiednio wysokiej klasy kontrolery do gier cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród gamerów, wiedzących doskonale, że np. ściganie się na torze przy wykorzystaniu w tym celu strzałek lub klawiszy: W, S, A, D nijak ma się do sterowania samochodem kierownicą podłączoną do PC-ta lub konsoli.

Oferujemy gamepady do wszystkich platform

Gamepad do bez wątpienia produkt, którego najwięcej modeli obecnie posiada sklep Cebit-IT. W ofercie przygotowanej dla naszych klientów zawarliśmy różne jego odmiany, kompatybilne na ogół z większością dostępnych obecnie platform. Przykładem takiego artykułu może być gamepad Trust GXT 560 w kolorze czerni, z którego z powodzeniem mogą korzystać zarówno posiadacze komputerów, jak i zwolennicy Playstation 3. Użycie go przede wszystkim podczas gry w FIFĘ, PES-a czy NBA2K znacznie ułatwia dokonywanie poszczególnych sztuczek, których większość jest praktycznie niemożliwa do realizacji, gdy zechcemy wykorzystać przy tym tradycyjną klawiaturę. Aby więc uniknąć wybicia lub połamania palców, polecamy nasze gamepady – zarówno bezprzewodowe, jak i te wyposażone w niedużej długości kable.

Kierownica do gier dla fanów wyścigówek  

Poza padami gamerzy znajdą w asortymencie Cebit-IT wiele innych artykułów, pochodzących od najlepszych na świecie producentów. Są to m.in. wspomniane na wstępie kierownice (np. Thrustmaster Ferrari Red Legend 4060052, które nie tylko ułatwiają „prowadzenie” auta, ale też znakomicie się prezentują. Aby jeszcze w większym stopniu poczuć się niczym na torze rajdowym, polecamy także zakup skrzyni biegów Thrustmaster TH8A 40600059. 

Poza wspomnianymi kontrolerami w naszym sklepie znajdą Państwo też nowoczesne joysticki oraz gamepady do smartfonów. Szeroki wybór produktów sprawia, że pozyskanie takiego, dzięki któremu wirtualna rozrywka stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna, nie stanowi żadnego problemu. Kierownica do gier oraz wiele innych gadżetów pozwolą wszystkim ich posiadaczom jeszcze bardziej wczuć się w to, co widzą na ekranie komputera lub telewizora.