Wszystkie kategorie
Filtruj według
Promocje
Promocje
Cebit Gaming Komputer V2.0 Gaming bez kompromisów! Cebit Gaming Komputer V2.0 Gaming bez kompromisów!
  • Wyprzedaż!
Procesor: Intel Core i5
Pamięć RAM: 16
Karta graficzna: NVIDIA® GeForce GTX 1050

Cebit Gaming Komputer V2.0

CPU i5 9400F/16 gb Ram DDR4 2666 MHZ/GTX 1050 2 GB/Płyta B360/SSD 240 GB/HDD 1 TB  

3 330,59 zł 3 730,59 zł Cena
-400,00 zł
Dzień
Godziny
Min
Sec
Wszystkie produkty w promocji

PC

PC
Grid
List

Jest 57 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 57 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii PC

Najnowsze gry na PC, gry na PC, nowe gry na PC - cebit-it.pl

PC w sklepie online Cebit-IT

W obecnych czasach coraz więcej firm odpowiedzialnych za dostarczanie nam wirtualnej rozrywki na najwyższym poziomie przejawia tendencję do traktowania priorytetowo konsoli, na czele z PlayStation, Xboxem oraz Nintendo, z których korzysta coraz więcej osób. Na szczęście jednak posiadacze komputerów wciąż stanowią bardzo liczną grupę, co sprawia, że producenci – w celu zwiększenia swoich zysków – wciąż muszą liczyć się z jej członkami, dostosowując swoje najgłośniejsze tytuły także do ich potrzeb. Dlatego, choć na premierę nowych przygód swoich ulubionych bohaterów muszą poczekać zazwyczaj nieco dłużej niż posiadacze konsoli, wciąż otrzymują gry na PC dopieszczone pod każdym względem.

Popularne gry na PC w świetnej cenie

Potwierdzeniem wyżej zawartej tej tezy, głoszącej, iż gry PC cały czas mają się dobrze, może być oferta przygotowana przez Cebi-IT. Jej różnorodność stanowi najlepszy dowód na to, że wszyscy tradycjonaliści, pozostający wiernymi miłośnikami pokonywania kolejnych wirtualnych poziomów przy pomocy myszki oraz klawiatury, a nie pada, nieustannie mogą spędzać całe dnie na rozkoszowaniu się swoimi ulubionymi tytułami. Wśród nich znajdą doskonale znane wszystkim serie, jak choćby Resident Evil, Sims, Call of Duty oraz FIFA, a także mniej znane, ale równie wciągające najnowsze gry na PC (np. zbierający pochlebne recenzje horror Agony). 

Produkty przez nas oferowane są w stanie zadowolić zarówno młodszych, jak i starszych graczy, poszukujących dla siebie rozrywki na najwyższym poziomie w doskonałej cenie. Strzelanki, bijatyki, samochodówki oraz wiele innych rodzajów gier znajdą dla siebie w naszym sklepie zarówno ci, którzy już od lat oddają się swojej pasji, jak i osoby, które dopiero niedawno przekonały się, że zdobywanie bramek, pokonywanie kolejnych rywali w wyścigach samochodowych czy nawet gotowanie na ekranie może być równie przyjemne, co w rzeczywistości.

Propozycje dla młodszych, jak i starszych graczy

Oferowane przez Cebit  nowe gry na PC na pewno okażą się trafionym prezentem dla wszystkich ich wielbicieli. Dokonując zakupu wybranego tytułu, należy jednak zwrócić uwagę na ograniczenia wiekowe, zaznaczone w lewym dolnym rogu okładki. Niektóre z nich bowiem nie powinny stanowić formy rozrywki dla zbyt młodych osób ze względu na ich treść. Zapewniamy jednak, że jeśli nawet dana propozycja okaże się nieodpowiednia dla niektórych graczy, znajdą Państwo inny, równie atrakcyjny tytuł na PC. Gry, które obecnie posiadamy w swoim asortymencie, są bowiem w stanie zadowolić dosłownie wszystkich ich wielbicieli, niezależnie od tego, ile mają lat.