Wszystkie kategorie
Promocje
Promocje
Cebit Gaming Komputer V2.0 Gaming bez kompromisów! Cebit Gaming Komputer V2.0 Gaming bez kompromisów!
  • Wyprzedaż!
Procesor: Intel Core i5
Pamięć RAM: 16
Karta graficzna: NVIDIA® GeForce GTX 1050

Cebit Gaming Komputer V2.0

CPU i5 9400F/16 gb Ram DDR4 2666 MHZ/GTX 1050 2 GB/Płyta B360/SSD 240 GB/HDD 1 TB  

3 330,59 zł 3 730,59 zł Cena
-400,00 zł
Dzień
Godziny
Min
Sec
Wszystkie produkty w promocji

Gry

Gry
Grid
List

Jest 276 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 276 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii Gry

Sklep z grami komputerowymi, gry komputrowe i konsolowe - cebit-it.pl

Gry w sklepie online Cebit-IT

Sklep z grami komputerowymi to miejsce, którego częstymi gośćmi są przede wszystkim młodzi ludzie. W dobie Internetu nie musimy jednak czynić tego tak, jak jeszcze kilkanaście lat temu. Dziś nie trzeba bowiem wychodzić z domu, by następnie podążyć w stronę ulubionego punktu sprzedażowego. Takie – tradycyjne – kupowanie ulubionych tytułów z powodzeniem zastępują zakupy on-line, czego przykładem może być działalność Cebit-it. Gry komputerowe i konsolowe, które oferujemy ich miłośnikom, są możliwe do nabycia już po kliknięciu w interesujący daną osobę produkt, do czego wszystkich oczywiście zachęcamy.

Gry zarówno dla pecetowców, jak i zwolenników konsoli

Gry konsolowe i komputerowe przez nas oferowane są w stanie zadowolić swoją różnorodnością nawet największych maniaków wirtualnej rozrywki, z uwielbieniem śledzących daty premiery najnowszych tytułów. Wśród nich znajdują się doskonale znane wszystkim serie, na czele z FIFĄ, Mortal Kombat czy Simsami. Wszystkim sympatykom wielogodzinnych zmagań z kolejnymi poziomami i najtrudniejszymi do pokonania antagonistami poszczególnych gier oferujemy całą paletę bestsellerów, przy których czas płynie zdecydowanie szybciej, pozwalając jednocześnie zrelaksować się po całym dniu spędzonym w szkole lub pracy. 

Adekwatne do swoich oczekiwań oraz wieku gry komputerowe oraz na konsole PlayStation, Xbox i Nintendo odnajdą w naszym sklepie wszyscy ci, którzy nie wyobrażają sobie spędzania wolnego czasu w inny sposób niż z myszką lub padem w ręku.

Wspomagające rozwój gry dostępne w Cebit-IT

Gra komputerowa – niezależnie od swojego tytułu – może stać się nie tylko rozrywką pochłaniającą czas, ale również doskonałym sposobem na poszerzanie własnej wiedzy oraz zdolności manualnych. W przygotowanej dla Państwa ofercie zawarliśmy tytuły, które wymagają od graczy niekiedy dużych umiejętności i logicznego myślenia, by byli w stanie odnieść na końcu sukces. Z tego właśnie powodu gry komputerowe i na konsole powinny zainteresować sobą nie tylko dzieci i młodzież, ale również ich rodziców, którzy poszukują skutecznego sposobu na pobudzenie rozwoju swoich pociech w sposób dla nich najbardziej atrakcyjny. Zapewniamy, że wybór odpowiedniego produktu z naszej oferty na pewno przyczyni się do tego w bardzo dużym stopniu.