Wszystkie kategorie
Nowe Produkty

Fotele

Fotele
Grid
List

Jest 45 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 45 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii Fotele

Fotel dla gracza, fotele dla graczy, fotele komputerowe - cebit-it.pl

Fotele w sklepie online Cebit-IT

Oglądając filmy znanych youtuberów, a zwłaszcza tych, którzy swoją popularność zawdzięczają streamom ukazującym to, jak pokonują kolejne szczeble trudności popularnych gier, wielu ich widzów z nieukrywaną zazdrością spogląda na pewno w kierunku ich charakterystycznych foteli. Siedziska w intensywnych kolorach, a przede wszystkim o kształcie znacznie wyróżniającym się na tle innych, obrotowych krzeseł, przyczyniają się w znacznym stopniu do tego, że kolejne godziny spędzane przed monitorem lub telewizorem nie oddziałują niekorzystnie na zdrowie gamerów, dodając im jednocześnie prestiżu. W głównej mierze właśnie dlatego fotel gracza jest obecnie tak bardzo rozchwytywanym produktem.

Z naszymi fotelami każdy gracz może poczuć się niczym zawodowiec

Fotele dla graczy, które swoim klientom oferuje sklep Cebit-IT, charakteryzują się nie tylko efektownym designem, ale również specjalną budową, zapewniającą maksymalny komfort oraz prawidłowe ułożenia ciała podczas oddawania się swojej pasji przez ich posiadaczy. Wśród proponowanych przez nas produktów można znaleźć takie modele, jak Trust GXT 705 Ryon MBTRUK000000005 w kolorze czerwonym i z dołączoną do niego grą Far Cry 5, a także rzadko spotykane, gdyż pochylone pod znacznym kątem (umożliwiającym już właściwie nie siedzenie a leżenie podczas grania) siedzisko PLAYSEAT F1 RF.00024. 

Dwa wspomniane fotele komputerowe dla graczy to jednak tylko część bogatej oferty przez nas przygotowanej, będącej w stanie sprostać oczekiwaniom zarówno progamerów, jak i hobbystów.

Wyjątkowo wygodne siedziska w różnych odsłonach kolorystycznych

Każdy fotel gracza, znajdujący się w asortymencie sklepu Cebit-IT, wyposażony został w wygodne zagłówki, wykonane z odpowiednio wysokiej klasy materiałów, a także poduszki, których obecność pozwala uniknąć bólu w dolnej części pleców. Ich nabywcy docenią również fakt, że mogą regulować wysokość krzeseł i opierać łokcie na specjalnych podstawkach, również wpływających pozytywnie na ogólną atrakcyjność proponowanych artykułów. Dokładnie tak, jak atrakcyjna cena, za którą mogą Państwo nabyć wybrany fotel, dostępny w wersjach kolorystycznych, łączących ze sobą czerń z czerwienią, błękitem czy zielenią. 

Jesteśmy w stanie zaoferować jednak również siedziska w bardziej fantazyjnej formie, np. wzorowanej na wojskowych barwach, którymi charakteryzuje się fotel WARRIOR CHAIRS Fields of Battle DESERT CAMOUFLAGE 5903293761137). Model ten pozwoli poczuć się w jeszcze większym stopniu niczym protagonista najnowszej odsłony gry Call of Duty oraz wielu innych popularnych strzelanek.