Wszystkie kategorie
Filtruj według
Nowe Produkty

Sony

Sony
Grid
List

Jest 1 produkt.

Grid
List
Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii Sony

Konsola sony, konsola PlayStaton 3 i 4 - cebit-it.pl

Sony w sklepie online Cebit-IT

Konsole Playstation są jednymi z najbardziej popularnych na świecie. Ich japoński producent (Sony) regularnie dostarcza graczom kolejne odsłony swego elektronicznego urządzenia, które pozwala spędzić przy nim niekiedy całe lata. Wpływa na to przede wszystkim fakt, iż gry powstające z myślą o opisywanych w tym miejscu urządzeniach są bardzo różnorodne i doskonale do nich dostosowane. 

Warto jednak pamiętać także o tym, że konsola Sony – niezależnie od tego, o jakim modelu mówimy – gwarantuje bezproblemowe działanie i szereg innych zalet, pozwalających jej już od wielu lat skutecznie rywalizować z Xboxem, Nintendo oraz komputerami. Jeśli więc chcą Państwo dołączyć do grona zadowolonych z jej posiadania klientów, zapraszamy do Cebit-it.

Playstation 4 o wyjątkowo szybkim działaniu

W ofercie przygotowanej z myślą o wszystkich miłośnikach wirtualnej rozrywki w najlepszym wydaniu, zawarliśmy konsolę Playstation 4 oraz Playstation 3, wyposażone w wejście HDMI. Oznacza to, że są one kompatybilne z każdym telewizorem oraz monitorem, które również posiadają wspomniany wyżej port. Połączenie ich z PS4 lub PS3 pozwala uzyskać bardzo dobrej jakości obraz, lecz to na pewno nie jedyna zaleta opisywanego sprzętu. Obie konsole charakteryzują się bowiem przede wszystkim wyjątkową szybkością działania. Ich wydajne systemy pozwalają w ciągu ułamków sekund wyjść z gry i przejść do menu głównego (i na odwrót). Równie szybko jesteśmy w stanie wstrzymać rozgrywkę, by wrócić do niej po chwili. 

W przypadku PS4 jest to o tyle zadziwiające (oczywiście pozytywnie), ponieważ przy tak prędkim działaniu otrzymujemy aż 60 klatek na sekundę oraz obraz w rozdzielczości 1080p. Poza tym konsola Playstation 4 zaopatrzona została w doskonałej jakości ośmiordzeniowy procesor x86-64 Jaguar od AMD, a także kartę graficzną Radeon o mocy 1,84 TFLOPS, gwarantujące bezproblemowe działanie najnowszych gier. Z kolei za sprawą napędu Blu-Ray jesteśmy w stanie swobodnie odtworzyć płyty DVD oraz Blu-Ray 3D.

Playstation 3 idealnie dopasowane do platformówek

Konsola Playstation 3, będąca poprzedniczką PS4, z racji tego, że ujrzała światło dzienne wcześniej posiada oczywiście nieco mniej imponujące parametry, lecz wciąż cieszy się uznaniem milionów graczy na całym świecie. Jej użytkownicy doceniają przede wszystkim brak efektu przegrzania się urządzenia nawet po wielogodzinnym korzystaniu z niego, znacznie lepszą grafikę od Xboxa 360, bezgłośne działanie czy możliwość zainstalowania systemu Linux oraz przeglądania stron internetowych. Poza tym produkt ten doskonale sprawdza się jako platforma do gier zwanych platformówkami.