Wszystkie kategorie
Filtruj według
Marka
Marka
Nowe Produkty

Konsole

Konsole
Grid
List

Jest 7 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii Konsole

Konsola do gier, konsole do gier - cebit-it.pl

Konsole w sklepie online Cebit-IT

Zdaje się, że czasy, w których producenci gier priorytetowo traktowali posiadaczy komputerów minęły już bezpowrotnie. Choć wciąż mogą oni cieszyć się wieloma świetnie skonfigurowanymi tytułami, wiele firm coraz bardziej skłania się w stronę sympatyków konsoli. Co więcej – dużo głośnych produkcji (np. Read Dead Redemption od Rockstara) obecnie jest dostępna wyłącznie dla zwolenników przechodzenia kolejnych poziomów z padem w dłoni, nie zaś przy pomocy myszki i klawiatury. 

Taki stan rzeczy sprawia, że kolejni miłośnicy tradycyjnego grania – po wielu latach zarzekania się, iż nigdy nie przejdą na stronę wroga – już dawno temu zdecydowali się postawić na produkt, którym jest konsola do gier.

Konsole do gier najnowszej generacji

W sklepie Cebit-IT każdy miłośnik wirtualnej rozrywki znajdzie dla siebie dokładnie taki sprzęt, jakiego poszukuje. Posiadamy bowiem m.in. Playstation 4 Sony 1TB Slim z grą Spiderman oraz Playstation 4 Pro 1TB. Oba te modele (i wszystkie pozostałe, które oferujemy) działają bardzo sprawnie w połączeniu z telewizorami wyposażonymi w wejście HDMI, pozwalając tym samym cieszyć się zdecydowanie większym obrazem, niż ten uzyskiwany na monitorze komputerowym. To jednak nie jedyna zaleta, które sprawia, że konsole do gier rokrocznie zyskują coraz więcej właścicieli. 

Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim temu, że gry powstałe z myślą o nich są gotowe do użycia znacznie szybciej niż te, które otrzymują pecetowcy. Chyba każdy przynajmniej raz w życiu przeżył sytuację, kiedy to instalacja danego tytułu wlekła się w nieskończoność, a gdy już dobiegła końca, z grą wciąż było coś nie tak, co potrafiło doprowadzić do szewskiej pasji nawet najbardziej cierpliwych gamerów.

Dlaczego konsola jest lepsza niż komputer?

Konsole najnowszej generacji, na czele z PS4, Xboxem oraz Nintendo, charakteryzują się bezproblemowym działaniem, atrakcyjnym wyglądem, lecz przede wszystkim tym, że po zakupie danej gry, możemy umieścić w nich płytę… i od razu rozpocząć rozgrywkę. Dzięki swoim parametrom oferują w większości przypadków zdecydowanie lepszą grafikę niż komputery, a ponadto gra się na nich po prostu zdecydowanie łatwiej. Zwłaszcza „sportówki” typu FIFA, PES czy NBA2K oferują zdecydowanie więcej możliwości, gdy trzymamy pada w ręku, a nie łamiemy sobie palce na klawiaturze, wciskając kilka przycisków jednocześnie, by wykonać dany trick z piłką. Jak zatem widać, przesłanek ku temu, że konsola w niedługim czasie jeszcze bardziej zdystansuje PC-ta jest bardzo dużo, dlatego już dziś zapraszamy do ich nabycia w atrakcyjnej cenie.