Wszystkie kategorie

Kable / Adaptery / Przejściówki

Kable / Adaptery / Przejściówki
Grid
List

Jest 2887 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 2887 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii Kable / Adaptery / Przejściówki

Kable / Adaptery / Przejściówki w sklepie online Cebit-IT

Swobodne korzystanie z różnego rodzaju urządzeń elektronicznych, w tym m.in. komputera czy konsoli do gier, nie byłoby możliwe bez odpowiedniej jakości okablowania. Co prawda coraz częściej można spotkać bezprzewodowe produkty (np. klawiaturę lub myszkę), ale jeśli chcemy np. połączyć komputer z monitorem lub telewizorem, użycie odpowiednich przewodów jest koniecznością. 

Wiedząc o tym, sklep Cebit-IT oferuje swoim klientom takie przydatne w niektórych sytuacjach artykuły, jak: adapter USB, przejściówka HDMI czy kabel USB. Każdy z wymienionych przedmiotów (oraz wszystkie pozostałe, które posiadamy) wykonany został z najlepszej jakości materiałów, gwarantujących swobodny przepływ energii i pożądane bezpieczeństwo.

Okablowanie na miarę potrzeb klientów Cebit-IT

Kable połączeniowe, znajdujące się w asortymencie Cebit-IT, charakteryzują się perfekcyjnym kształtem końcówek, wpływających na łatwość wykorzystania ich w praktyce. Z tego względu m.in. połączenie telewizora z Xboxem czy Playstation przebiega bez zbędnych problemów, pozwalając cieszyć się rozrywką w najlepszym wydaniu. Z kolei każdy nasz adapter (zwany potocznie przejściówką) umożliwia wykorzystanie podłączonego do niego urządzenia w innym celu, niż ten, z myślą o którym został on wykonany. Dlatego właśnie adapter HDMI oraz wszystkie pozostałe cieszą się tak dużą popularnością. Jest ona również pokłosiem tego, że oferują one wyjątkowo duży stopień funkcjonalności. 

Potwierdzeniem tego może być m.in. kabel Akyga Ak-AD-51 w formie breloka. Pięć różnego rodzaju złączeń USB przez niego posiadanych pozwala w każdej sytuacji podłączyć do komputera lub innego sprzętu dokładnie taki, jakiego właśnie potrzebujemy, mając pewność, że przynajmniej jeden z nich okaże się tym właściwym.

Przewody gwarantujące swobodny przepływ energii elektrycznej

Przejściówka USB i inne, oferowane przez Cebit-IT, gadżety pochodzą od zaufanych i sprawdzonych producentów, będących od lat jednymi z najbardziej cenionych w branży elektronicznej. Za sprawą ich działalności możemy Państwu zaoferować w pełni sprawne i bezpieczne w użyciu elementy łączeniowe, bez których poprawne działanie komputera lub innych urządzeń byłoby znacznie utrudnione. Zaletą naszych artykułów jest jakość ich wykonania. 

W procesie formowania charakteryzowanych kabli użyto bowiem wyłącznie najlepszej jakości materiały, odporne na zniszczenia. Bolce przewodów nie wyginają się nawet po wielu latach od dokonania ich zakupu, zaś gniazda umieszczone w adapterach nie ulegają poluzowaniu, co mogłoby skutkować wystąpieniem zwarcia w chwili podłączenia do nich danego kabla.