Wszystkie kategorie
Nowe Produkty

UPS-y

UPS-y
Grid
List

Jest 438 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 438 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii UPS-y

UPS-y w sklepie online Cebit-IT

Zasilacze sieciowe, choć zazwyczaj w pełni wystarczają nam, kiedy chcemy skorzystać z komputera, muszą być podłączone do źródła prądu, co niekiedy bywa kłopotliwe. Wiadomo bowiem, że zdarzają się krótsze lub dłuższe przerwy w jego dostawie. Jak zatem można się domyślić, w takich sytuacjach zastosowanie ich w praktyce jest niemożliwe. Na szczęście nieustanny rozwój technologii sprawił, że już od dłuższego czasu na rynku elektronicznym dostępne są zasilacze awaryjne, tzw. UPS-y. 

W sklepie Cebit-IT znajdą Państwo różne modele opisywanych urządzeń, sprawujących się bez zarzutu w każdych warunkach.

Kiedy użycie zasilacza awaryjnego jest koniecznością?

Zasilacz awaryjny różni się od sieciowego tym, że w swoim wnętrzu posiada on akumulator. Oznacza to, iż podłączenie do niego komputera pozwala aż do momentu jego rozładowania korzystać z charakteryzowanego sprzętu, jeśli w danym momencie zostaniemy na pewien czas pozbawieni prądu. Takie utrzymanie zasilania przez UPY-y docenią zwłaszcza te osoby, które pracują na swoich komputerach. Będąc pozbawionymi dostępu do prądu, musiałyby one czekać na jego przywrócenie. Nie mogąc sobie jednak na to czasami pozwolić, warto odpowiednio wcześniej sięgnąć po zasilacz awaryjny UPS. 

Akumulator w nim się znajdujący, zależnie od tego, na zakup jakiego artykułu się zdecydujemy, pozwala nam swobodnie korzystać z laptopa, notebooka czy PC-ta od kilku minut do nawet kilkudziesięciu godzin. Ponadto proponowane przez nas urządzenia charakteryzują się znaczną odpornością na zakłócenia napięcia wejściowego, co także należy uznać za ich bardzo istotny atut, zachęcający do zainteresowania się nimi.

Zasilacze awaryjne pozwolą korzystać z komputera, gdy w gniazdku zabraknie prądu

Zasilacze UPS, znajdujące się w ofercie Cebit-IT, są dostępne w wielu odsłonach, co sprawia, że każdy klient może bez problemu odnaleźć tę właściwą, w największym stopniu dostosowaną do swoich potrzeb i kompatybilną z danym sprzętem. Oferujemy Państwu m.in. doskonałej jakości zasilacz UPS APC BR1500GFR Power Saving Back-UPS PrO 1500VA, 230 V, potrafiący utrzymać „przy życiu” podłączony do niego komputer tak długo, aż w Państwa kontaktach mieszkaniowych ponownie zacznie płynąć prąd. 

Ponadto mamy do zaoferowania takie przedmioty, jak choćby: kaseta akumulatorowa zamienna APC,  bezpieczne w użyciu kable zasilające Qoltec do UPS oraz baterie wymienne APC Replacement. Każdy z dystrybuowanych przez Cebit-it produktów został wykonany z trwałych materiałów i przeszedł szereg testów przed dopuszczeniem go do sprzedaży, co stanowi najlepszą gwarancję tego, że jest w stanie świetnie pełnić swoją rolę.