Wszystkie kategorie
Nowe Produkty

Podkładki pod myszki

Podkładki pod myszki
Grid
List

Jest 157 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 157 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii Podkładki pod myszki

Podkładki pod mysz - Sklep Online Cebit-IT

Podkładki pod myszki w sklepie online Cebit-IT

Wydawać by się mogło, że w dzisiejszych czasach podkładki pod mysz to już relikty przeszłości. Coraz więcej osób zastępuje je bowiem zeszytami, książkami czy blatem biurka – krótko mówiąc wszystkim, co mają akurat pod ręką. Niestety, ale tylko produkty wykonane z odpowiednich materiałów są w stanie zapewnić myszce prawidłowy ślizg, ułatwiając tym samym oczywiście posługiwanie się nią. Poza tym obecnie przybierają one najróżniejsze formy, stanowiąc bardzo efektownie wyglądające gadżety, będące w stanie przypaść do gustu nawet najbardziej wymagającym gamerom. Idealnie więc sprawdzą się jako prezent dla nich, zwłaszcza, gdy zechcemy podarować im podkładkę z motywem zaczerpniętym z ich ulubionego tytułu.

Podkładki pod mysz wykonane z odpowiednich materiałów

W sklepie Cebit-IT każda podkładka pod mysz charakteryzuje się wykonaniem z odpowiednio śliskiego materiału. Jest to bardzo ważne, ponieważ podczas wirtualnej rozgrywki często musimy zareagować możliwie jak najszybciej. Nie chcąc, by przeciwnik ubiegł nas w danej sytuacji, musimy całkowicie panować nad myszką, do czego właśnie w znacznym stopniu przyczyniają się nasze produkty. Znakomita większość z nich posiada tradycyjny prostokątny kształt oraz ciemne barwy. 

Dla zwolenników niebanalnych rozwiązań przygotowaliśmy jednak także inne, bardziej wymyślne formy podkładek. Niektóre (jak np. model Acme w kolorze czarnym) posiadają specjalną, miękką wypustkę, służącą do wsparcia na niej nadgarstka, co skutkuje zapewnieniem mu większego komfortu podczas wielogodzinnej rozgrywki. Posiadamy również artykuły przedstawiające efektowne krajobrazy (Acme Wieczorne Gwiazdy) oraz postaci znane z popularnych gier.

Solidność i atrakcyjność wizualna atutami naszych produktów

Odpowiednio dobrana podkładka gamingowa pozwoli każdemu graczowi w jeszcze większym stopniu panować nad myszką, pozwalając mu przy tym, za sprawą swej wizualnej atrakcyjności, poczuć się niczym prawdziwy profesjonalista. Między innymi z tego powodu polecamy wszystkim Państwu zainteresowanie się opisywaną w tym miejscu grupą produktów, charakteryzujących się łatwością w czyszczeniu ich oraz bardzo dobrą przyczepnością. 

Podczas wykonywania gwałtownych ruchów podkładka pod myszkę nie zsuwa się z blatu biurka, co sprawia, że gracz cały czas może w pełni kontrolować to, co dzieje się na ekranie monitora. Jednorazowy zakup wybranej przez klienta podkładki skutkuje brakiem konieczności jej wymiany na kolejną nawet w ciągu kilku następnych lat, ponieważ nie ulega ona różnego rodzaju uszkodzeniom, które mogłyby zakłócić jej idealny wygląd oraz utrudnić ślizganie się po niej myszką.