Wszystkie kategorie

Zestaw klawiatura mysz

Zestaw klawiatura mysz
Grid
List

Jest 80 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 80 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii Zestaw klawiatura mysz

Zestaw bezprzewodowy klawiatura i mysz - Sklep Online Cebit-IT

Zestaw klawiatura mysz w sklepie online Cebit-IT

Klawiatura i myszka to gadżety, bez których trudno wyobrazić sobie jakikolwiek zestaw komputerowy. Ich niezbędność sprawia, że klienci sklepu Cebit-IT wciąż powracają do nas w poszukiwaniu wspomnianych urządzeń, ceniąc sobie nowoczesne rozwiązania gwarantowane im przez nas. 

W ostatnim czasie największą popularnością cieszą się bezprzewodowe artykuły elektroniczne. Brak konieczności borykania się z kolejnymi kablami powoduje, że w coraz większym stopniu wypierają one tradycyjne – przewodowe – produkty. Zestaw bezprzewodowy – klawiatura i mysz to zatem jedna z propozycji ciesząca się największym zainteresowaniem wśród klientów naszego sklepu. 

Myszki i klawiatury wysoce funkcjonalne i znakomicie się prezentujące

Jaka powinna być idealna klawiatura komputerowa oraz myszka? Oczywiście sprawna. Artykuły te właściwie od zawsze uchodzą za jedne z najmniej awaryjnych pośród wszystkich, które stosowane są przez użytkowników PC-tów, laptopów czy notebooków. Właściwie tylko nieumyślne zalanie ich wodą lub celowe, bardzo silne, uderzenie nimi o inny przedmiot są w stanie trwale zniszczyć opisywane w tym miejscu przedmioty. Wiele osób jednak zwraca uwagę nie tylko na sprawność klawiatury oraz myszy. Przede wszystkim młodzi ludzie lubią posiadać w swoim pokoju efektownie wyglądające urządzenia. A skoro tak, na pewno spodoba im się m.in. zestaw - mysz i klawiatura bezprzewodowa Xbox Pulsar Pro Kit. 

Charakterystyczne czerwone podświetlenie klawiszy oraz poszczególnych części myszki przydaje się zwłaszcza w nocy. Poza tym charakteryzowany zestaw cechuje znaczna lekkość, co sprawia, że tworzące go elementy mogą być bez większego wysiłku przenoszone z miejsca na miejsce.

Zestawy przewodowe, jak i bez okablowania

Atutem proponowanych przez Cebit-IT zestawów jest również ich przystępność cenowa, a także fakt, iż klawisze klawiatury oraz przyciski myszki działają bardzo płynnie. Jest to bardzo ważne podczas pisania tekstów, ale również oddawania się swojej największej pasji, czyli grom komputerowym. Rywalizując w trybie multiplayer warto skorzystać z najlepszej jakości urządzeń, pozwalających w komfortowy sposób sterować daną postacią. Zapewniamy, że nie będą mieć z tym Państwu problemu, decydując się na zakup jednego z zestawów. 

Dla sympatyków tradycyjnych rozwiązań przygotowaliśmy również urządzenia wyposażone w kabel (m.in. Cooler Master Devastator 3 w kolorze czerni). One także są w stanie zadowolić swoją funkcjonalnością nawet najbardziej wymagających użytkowników komputerów.