Wszystkie kategorie

Myszki

Myszki
Grid
List

Jest 824 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 824 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii Myszki

Myszki - Sklep Online Cebit-IT

Myszki w sklepie online Cebit-IT

Myszka to urządzenie, wykorzystywane przez większość posiadaczy komputerów, ceniących sobie bardziej komfort, jaki oferują. Touchpady wykorzystane w laptopach nie wszystkim przypadają do gustu, dlatego tradycyjne kontrolery wciąż są w modzie i nic nie wskazuje na to, by stan ten miał w najbliższym czasie ulec zmianie. Zwłaszcza, że obecne myszki komputerowe gwarantują znacznie więcej opcji niż te, które wykorzystywane były przez pecetowców jeszcze kilka(naście) lat temu.

Myszki dla graczy i osób, które pracują z komputerem

Myszki bezprzewodowe stanowią grupę artykułów, cieszących się bardzo dużym powodzeniem zarówno wśród gamerów, jak i osób, które swoją komputery wykorzystują do pracy. Brak kabla sprawia, że mogą być łatwo transportowane i używane w każdym praktycznie miejscu. Ich zbalansowana czułość również zasługuje na uznanie, pozwalając sterować kursorem dokładnie w taki sposób, jakiego oczekujemy od danego modelu. Cebit-IT oferuje swoim klientom bardzo szeroki wybór interesujących nas w tym miejscu kontrolerów. 

Myszka bezprzewodowa ACME MW15 High-speed USB czarna jest jedną z najczęściej wybieranych przez naszych klientów. Wpływa na to przede wszystkim fakt, iż wyposażona została w aż osiem przycisków (w tym umożliwiający natychmiastowe przejście do menu „Start” oraz dwukrotnego kliknięcia), a także doskonale dopasowuje się do praktycznie każdej dłoni. Poza wspomnianym modelem zapewniamy szeroki dostęp do myszek zaprojektowanych z myślą o osobach leworęcznych, a także ceniących sobie tradycyjne rozwiązania, a zatem kontrolery zaopatrzone w cienki przewód.

Myszki o efektownym wyglądzie i zbilansowanej czułości

Nasza oferta obejmuje również myszki dla graczy, zapewniające im swobodne wykonywanie określonych ruchów, a także efektowny design, za sprawą którego wszyscy ich posiadacze mogą poczuć się niczym najbardziej znani na świecie progamerzy. Proponowane przez Cebit-IT gadżety cieszą oko swoimi pięknymi kolorami oraz (między innymi) możliwością świecenia w nocy, co sprawia, że zawsze są doskonale widoczne. 

Zapraszamy więc do naszego sklepu wszystkich tych graczy, którzy twierdzą, że myszka gamingowa ma nie tylko poprawnie działać, ale również efektownie prezentować się w każdych warunkach. Zapewniamy, że właśnie tego typu urządzenia jesteśmy w stanie Państwu zaoferować, przyczyniając się tym samym do ułatwienia sterowania głównymi postaciami poszczególnych tytułów. Każda dostępna w Cebit-IT myszka do komputera została wykonana z trwałych tworzyw, gwarantujących brak uszkodzeń nawet po upuszczeniu ich ze znacznej wysokości.