Wszystkie kategorie

Klawiatury

Klawiatury
Grid
List

Jest 288 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 288 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii Klawiatury

Klawiatury - Sklep Online Cebit-IT

Klawiatury w sklepie online Cebit-IT

Klawiatura komputerowa to urządzenie, które każdy z nas widział w swoim życiu niezliczoną ilość razy. Gdybyśmy więc zapytali, jak ona wygląda, nikt na pewno nie miałby problemu ze scharakteryzowaniem jej. Myli się jednak ten, kto sądzi, że zawsze wygląda ona w ten sam sposób, tzn. posiada kilkadziesiąt klawiszy, różniących się między sobą kształtem i wielkością, wyposażona została w cienki, długi przewód oraz jest dostępna w kolorze czarnym lub białym. 

W ofercie przygotowanej przez Cebit-IT znajdują się bowiem różnego rodzaju produkty, w tym m.in. klawiatura gamingowa w różnych odsłonach, a także klawiatury mechaniczne.

Nowoczesne i efektowne klawiatury gamingowe…

Osoba zapoznająca się z naszym asortymentem zauważy od razu, że wybór klawiatur, który oferujemy, jest zdecydowanie większy, niż mogłaby przypuszczać. Znaleźć w nim można nie tylko tradycyjne artykuły, ale też m.in. zdecydowanie mniejsze, umożliwiające ich połączenie z komputerem z wykorzystaniem wejścia USB. Mamy tu na myśli klawiatury numeryczne od firmy Delock, posiadające jedynie 19 klawiszy. 

Wszystkich sympatyków wirtualnej rozrywki zainteresuje jednak przede wszystkim klawiatura gamingowa. Dedykowane im modele takie, jak: A4Tech Bloody B314 Gaming czy A4Tech Bloody B180 RGB zwracają na siebie uwagę przede wszystkim kolorami, którymi świecą poszczególne klawisze. Takie rozwiązanie pozwala wspomnianym modelom nie tylko efektownie się prezentować, ale też ułatwia korzystanie z klawiatury w nocy. Ponadto posiadają one wyróżnione klawisze: W, S, A oraz D, używane najczęściej do sterowania głównym bohaterem gry, co także stanowi interesujący dodatek.

…oraz tradycyjne klawiatury 

Wiedząc o tym, że nie każdemu klientowi klawiatura podświetlana musi przypaść do gustu, oferujemy Państwu cały szereg innych modeli. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się od dłuższego czasu zwłaszcza bezprzewodowe urządzenia (np. A4Tech KR83 USB), pozwalające uniknąć konieczności borykania się z dodatkowym okablowaniem, którego na ogół i tak nie brakuje w przypadku posiadania komputera stacjonarnego. 

Różnorodność oferty Cebit-IT sprawia, że każda korzystająca z naszych usług osoba może znaleźć dokładnie taki sprzęt, jakiego w danym momencie potrzebuje. Klawiatura dla gracza, mechaniczna czy jakakolwiek inna, kupiona u nas, na pewno znacznie sprawdzi się nie tylko podczas grania, ale także tworzenia tekstów oraz w wielu innych sytuacjach, w których klawiatura komputera musi zostać wykorzystana.