Wszystkie kategorie
Filtruj według
Kategorie
Kategorie
Marka
Marka
Cena
Cena
Obsługa FreeSync
Obsługa FreeSync
Obsługa G-Sync
Obsługa G-Sync
Przekątna ekranu
Przekątna ekranu
Technologia podświetlania
Technologia podświetlania
Touch
Touch
Typ matrycy
Typ matrycy
Wbudowane głośniki
Wbudowane głośniki
Zakrzywiony ekran
Zakrzywiony ekran
Rozdzielczość
Rozdzielczość
PIVOT (obrotowy ekran)
PIVOT (obrotowy ekran)
Proporcje ekranu
Proporcje ekranu

Monitory

Monitory
Grid
List

Jest 360 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 360 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii Monitory

Monitory - Sklep Online Cebit-IT

Monitory w sklepie online Cebit-IT

Każdy gracz doskonale wie, że odpowiednio dobrany monitor do komputera może w znacznym stopniu przyczynić się do tego, że spędzanie przed nim kolejnych godzin będzie przebiegać w jeszcze milszej atmosferze niż dotychczas. Pamiętać należy jednak o tym, że, dokonując zakupu opisywanego urządzenia, nie powinniśmy kierować się wyłącznie jego rozmiarem, choć oczywiście jest on bardzo ważny. Warto wziąć pod uwagę również to, w jakim stopniu oddziałuje on na ludzki wzrok oraz intensywność nasycenia kolorów, jakie dzięki niemu możemy uzyskać.

Monitory dla graczy od najlepszych producentów

Dobrej klasy monitor gamingowy w połączeniu z wydajną kartą graficzną pozwala cieszyć się pięknymi widokami w trakcie pokonywania kolejnych poziomów danego tytułu, dlatego zdecydowanie warto zainwestować w nabycie jednego z modeli, które udostępnia swoim klientom sklep Cebit-IT. W naszej ofercie znajdą Państwo monitor do gier w różnych odsłonach, wykonany przez najsłynniejszych producentów na świecie. Już sam ten fakt sprawia, że produkty od Philipsa, Asusa czy AOC na pewno pozwolą uzyskać wyjątkowo wyraźny obraz. 

Wcześniej jednak należy zastanowić się, ile cali powinien posiadać interesujący nas monitor komputerowy, czy powinien być wyposażony wejście (lub nawet wejścia) HDMI oraz rozpatrzyć całą masę innych czynników. Wiele osób coraz częściej decyduje się zastąpić monitorem telewizor ze względu na fakt, iż w przystępnej cenie możemy otrzymać artykuł z przekątną ekranu zbliżoną niekiedy do plazmowych odbiorników.

Monitory 4K – gwarancja najwyższej jakości obrazu

W Cebit-IT każdy gracz znajdzie doskonale przystosowane do swoich potrzeb monitory komputerowe, których podłączenie do komputera pozwala delektować się piękną grafiką. Monitor Full HD jest więc dziś jednym z najpopularniejszych wśród gamerów i nie tylko. Inni decydują się postawić na monitory LED. Różnica między nimi a artykułami LCD polega głównie na odmiennych lampach, które wykorzystują jako źródło światła. Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy również monitory 4K, charakteryzujące się rozdzielczością gwarantującą niemal cztery tysiące pikseli w linii horyzontalnej. 

Obecnie zapewniają one zdecydowanie najlepszej jakości obraz spośród wszystkich interesujących nas w tym miejscu produktów. Ich atutem jest również fakt, iż posiadają świetne matryce i inne parametry, mające niebagatelne znaczenie w sytuacji, gdy chcemy wykorzystywać je przede wszystkim do gier, ale również do obróbki zdjęć w programach graficznych czy montażu filmów.