Wszystkie kategorie

Laptopy Lenovo

Laptopy Lenovo
Grid
List

Jest 92 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 92 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii Laptopy Lenovo

Laptopy Lenovo - Sklep Online Cebit-IT

Laptopy Lenovo w sklepie online Cebit-IT

Asortyment marki Lenovo jest niezwykle rozbudowany, co sprawia, że każdy użytkownik znajdzie tu model idealnie dopasowany do swoich indywidualnych preferencji. W asortymencie naszego sklepu internetowego Cebit-IT dostępny jest laptop Lenovo zarówno dla ucznia, jak i pracownika biurowego, czy miłośnika gier komputerowych. Na uwagę zasługują także modele hybrydowe charakteryzujące się doskonałą mobilnością. 

Lenovo Idea Pad

W ofercie marki Lenovo znaleźć można między innymi laptopy IdeaPad. To niezwykle rozbudowana seria stworzona z myślą o miłośnikach uniwersalnego sprzętu. Na uwagę zasługuje tutaj między innymi ich niska cena, która zaczyna się od około 1000 złotych. Komputery te najlepiej sprawdzą się do użytku domowego. Z powodzeniem korzystać można z nich do oglądania filmów, słuchania muzyki czy surfowania po internecie. 

W serii tej dostępne są również nieco bardziej zaawansowane modele, które znajdą zastosowanie w pracy wymagającej korzystania z nieco bardziej rozbudowanych programów. Jeśli chodzi o wielkość ekranu, do wyboru laptopy o przekątnej 14 cali, 15,6 cali oraz nieco większe - 17,3 cali.

Lenovo V330 i V130

Szukając niedrogiego laptopa Lenovo, który świetnie sprawdzi się do zastosowań biznesowych, zainteresować warto się komputerami wchodzącymi w skład serii Lenovo V330 i Lenovo V130. Posiadają one wbudowany system Windows 10 w wersji Pro i wyposażone są w wysokiej jakości ekran Full HD z antyrefleksyjną powłokę. Na uwagę zasługuje tutaj również klawiatura z wydzielonym blokiem numerycznym. Znajdujące się w tej serii Lenovo komputery wyposażono w ekrany o przekątnych 14 oraz 15,6 cali. Wydajność poszczególnych modeli jest tu uzależniona od konfiguracji. Tym samym, można się zdecydować na model Intel Core i3 oraz Intel Core i5, a także maksymalnie 12GB pamięci RAM. Użytkownicy szukający nieco bardziej zaawansowanego sprzętu, postawić powinni na serię V330, która wyposażona jest między innymi w czytnik linii papilarnych.

Lenovo Yoga

Ciekawą alternatywą dla klasycznych laptopów Lenovo jest linia joga, w której znaleźć można konwertowalne laptopy typu 2w1. Pracować mogą one w trybie laptopa, tabletu, podstawki oraz namiotu. Ich cechą charakterystyczną jest dotykowy ekran osadzony na solidnych zawiasach, które mogą być obracane o 360 stopni. Niektóre z nich wyposażono także w praktyczny rysik.