Wszystkie kategorie
Filtruj według

Akcesoria do laptopów

Akcesoria do laptopów
Grid
List

Jest 89 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 89 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii Akcesoria do laptopów

Akcesoria do laptopów - Sklep Online Cebit-IT

Akcesoria do laptopów w sklepie online Cebit-IT

Aby korzystanie z naszego nowego komputera było w pełni funkcjonalne, warto zaopatrzyć się jeszcze w kilka niezbędnych, pasujących do niego akcesoriów. Duży ich wybór znaleźć można w ofercie sklepu Cebit-IT. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem! Z chęcią pomożemy Państwu w wyborze idealnych akcesoriów do laptopów, które nei tylko usprawniają pracę z komputerem, ale i sprawiają, że staje się ona także o wiele przyjemniejsza.

Myszka

To jeden z najpopularniejszych akcesoriów do laptopów. Wbudowany touchpad, owszem, pozwala na korzystanie z funkcjonalności komputera, lecz praca z nim nie zawsze jest w pełni komfortowa. Alternatywę dla niego stanowi mysz - decyduje się na nią wielu użytkowników. Podczas wyboru myszy, szczególną uwagę należy zwrócić na to, czy układ optyczny będzie się dobrze sprawdzać na każdym podłożu. Przeciwieństwem modeli optycznych oraz wyposażonych w kulkę są te laserowe. W sklepach spotkać można się zarówno z przewodowymi, jak i bezprzewodowymi modelami myszek. Drugie z nich są najchętniej wybierane przez graczy, ale nie tylko. Praktycznym rozwiązaniem są bezprzewodowe myszki wyposażone w niewielki nadajnik, który chroni przed jego uszkodzeniem w porcie USB.

Dysk zewnętrzny

Laptopy to urządzenia, które nie posiadają dużej przestrzeni dyskowej. Osoby posiadające dużą ilość filmów, zdjęć czy plików muzycznych, rozważyć więc powinny zakup akcesorium, jakim jest dysk zewnętrzny. Modele SSD są droższe od HDD, lecz mają sporo zalet - są szybkie, lekkie i niezwykle trwałe. To idealne rozwiązanie dla osób, które regularnie podróżują i muszą mieć dysk zawsze ze sobą.

Akumulator

Spora część dostępnych na rynku laptopów jest w stanie wytrzymać na zasilaniu akumulatorowym nawet 10 godzin. W niektórych przypadkach nie będzie to jednak wystarczające. Dotyczy to na przykład osób podróżujących przez kilkanaście godzin, które przez cały czas muszą mieć wygodny dostęp do komputera. Akcesorium, jakie doskonale sprawdzi się w tym przypadku jest zewnętrzny akumulator, który będzie w stanie wydłużyć czas pracy sprzętu nawet o kilka godzin.

Modem LTE

Zewnętrzny modem USB to niezwykle przydatne akcesorium, które w swoim wnętrzu kryje slot na kartę SIM. Ma on formę niewielkiego, poręcznego pendrive’a. Takie urządzenie pozwala użytkownikowi być online przez cały czas, nawet podczas pobytu zagranicą.