Wszystkie kategorie
Filtruj według
Nowe Produkty

Napędy optyczne

Napędy optyczne
Grid
List

Jest 14 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-14 z 14 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii Napędy optyczne

Napęd optyczny zewnętrzny, napędy optyczne - cebit-it.pl

Napędy optyczne w sklepie online Cebit-IT

Zewnętrzny napęd optyczny nie jest niezbędnym ani nieodłącznym elementem sprawnego działania sprzętu, lecz jeśli chcemy korzystać z tradycyjnych nośników danych takich, jak standardowe płyty Blu-ray, CD lub DVD, to pełni on rolę koniecznego składnika. Nośniki optyczne w dzisiejszych czasach najlepiej sprawdzają się jako dodatkowe wyposażenie nowoczesnych laptopów. Modne stało się korzystanie z mediów strumieniowych oraz całkowicie innych, bardziej innowacyjnych nośników danych. Z drugiej strony elementy zachowane na płytach CD czy DVD nie przestają istnieć, dlatego zewnętrzne nośniki optyczne są nadal bardzo pożądanymi i przydatnymi urządzeniami. Wyróżniają się minimalistyczną i prostą konstrukcją, dzięki czemu są lekkie i komfortowe w użyciu. Stanowią osobny element każdego laptopa pozwalającego na jeszcze więcej możliwości sprzętowych. 

Zewnętrzne napędy optyczne są świetnym rozwiązaniem do pracy w terenie lub w trakcie korzystania ze stacjonarnego komputera w domu. Gwarantują poręczność i łatwość transportu. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się lekkością i kompatybilnością z różnego rodzaju sprzętem. Prezentujemy napędy w różnych kolorach i rozmiarach, tak by móc dopasować design i wielkość do własnych potrzeb. Dzięki nim osiągniesz jeszcze wyższy poziom mobilności.

Laptop nie ma wbudowanego napędu? Wyeliminuj ten problem

Zewnętrzne napędy optyczne to doskonałe udogodnienie dla posiadaczy nowoczesnych laptopów, zarówno notebooków, jak i ultrabooków. Tego rodzaju urządzenia pozwalają na większą mobilność, wygodę i komfort pracy, lecz najczęściej pozbawione są wbudowanego napędu, który jest ważnym elementem każdego stacjonarnego komputera. Napęd optyczny przede wszystkim pozwala na odczyt danych z tradycyjnych nośników, takich jak CD, DVD czy płyty Blu-ray. Zewnętrzne nośniki optyczne mogą okazać się przydatne w każdej chwili. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje wytrzymałość i solidność. Dodatkowo wyróżniają się nowoczesnością i innowacyjnością. Mają wygodną konstrukcję, która ułatwia odtwarzanie danych. Zewnętrzne nośniki optyczne to także idealny sposób na przechowywanie informacji i odpowiednie ich zabezpieczenie. 

W ofercie Cebit-IT znalazł się bogaty wybór tego rodzaju produktów. Na nasz asortyment składają się wyłącznie nośniki optyczne sprawdzonych i renomowanych firm, takich jak ASUS, LG, Pioneer czy Gembird. U nas zyskujesz gwarancję najwyższej jakości produktów komputerowych.