Wszystkie kategorie
Filtruj według
Nowe Produkty

Komputery Apple

Komputery Apple
Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Więcej informacji o kategorii Komputery Apple

Komputery Apple, Macbooki - Sklep Online Cebit-IT

Komputery Apple w sklepie online Cebit-IT

Komputery Apple od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród użytkowników z całego świata. Trudno się temu dziwić - to urządzenia o doskonałych parametrach, które jednocześnie prezentują się niezwykle efektownie. W naszym sklepie internetowym Cebit-it znaleźć można zarówno komputery stacjonarne Apple, jak i ich wersję przenośną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jaką wersję wybrać?

W asortymencie marki Apple znaleźć można komputery w 3 różnych wersjach. Pierwsza z nich to MacBook Air, czyli najtańsza seria. Mają one 13-calowe ekrany, a co za tym idzie - idealnie sprawdzają się u osób, które często podróżują i pracują poza domem. MacBook to modele uniwersalne, które dostępne są w wersji 12-calowej. MacBook Pro to natomiast udoskonalona wersja podstawowego modelu, która posiada 13- lub 15-calową matrycą.

Przeznaczenie komputera Apple

Przed zakupem komputera, warto zastanowić się, w jaki sposób będzie on najczęściej użytkowany. Gdy mają to być proste zadania biurowe z uwzględnieniem pracy poza domem, najlepiej do tego celu sprawdzi się MacBook Air. Osoby zajmujące się grafiką lub fotografią, rozważyć powinny zakup modeli MacBook Pro, w szczególności tych 15-calowych. Większe ekrany to także doskonałe rozwiązanie dla użytkowników, który oglądają dużo filmów. Pisząc o komputerach Apple, nie sposób nie wspomnieć o ich wysokiej rozdzielczości. W przypadku 13-calowych MacBook Pro jest to 2560x1600 pikseli, a 15-calowych - 2880x1800 pikseli. MacBooki Air posiadają rozdzielczość 1440x900, a uniwersalna wersja - 2304 x 1330. Co ważne, nie wszystkie dostępne na rynku urządzenia marki Apple wyposażone są w matrycę IPS. W przypadku najtańszy modeli z serii Air mamy do czynienia z ekranami typu TN, które oferują nieco niższą jakość obrazu.

Kluczowe parametry

Wybierając komputer tej marki, pod uwagę wziąć należy między innymi ich dysk twardy. Najczęściej spotkać można się w tym przypadku z szybkimi dyskami SSD M.2 z interfejsem PCIe. Są one znacznie szybsze od urządzeń HDD oraz SSD. Do wyboru mamy aż 6 różnych konfiguracji: 128 GB, 256 GB, 512 GB, 1 TB, 2 TB oraz 4 TB. Druga, równie ważna kwestia, to procesor oraz karta graficzna. W najtańszych modelach są to procesory z serii Intel Core i5, w droższych - Intel Core i7 lub i9, które gwarantują bardzo wysoką wydajność. Jeśli chodzi o kolejny kluczowy parametr - pamięć RAM, wynosić może ona 8, 16 lub 32 GB.