Wszystkie kategorie

Komputery Inne

Komputery Inne
Grid
List

Jest 6 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii Komputery Inne

Inne komputery  - Sklep Online Cebit-IT

Komputery Inne w sklepie online Cebit-IT

HP, Dell czy Apple to nie jedyne marki komputerów stacjonarnych, jakie są dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego Cebit-IT. Znaleźć można tu również niezawodne sprzęty firm takich, jak Actina, Acer czy MSI. To w pełni wydajne urządzenia, co do których można mieć pewność, że posłużą przez długi czas, a ich codzienne użytkowanie będzie czystą przyjemnością. Te mini komputery znajdą zastosowanie zarówno w domu, jak i w biurze. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z dostępnymi w naszej ofercie modelami!

Acer Veriton X2611G 

To komputer stacjonarny z zainstalowaną fabrycznie pamięcią RAM o pojemności 4 GB. Pozwala to na w pełni wygodną pracę nawet na kilku aplikacjach równocześnie. Możliwe jest tutaj także korzystanie z programów graficznych, multimediów oraz granie w gry komputerowe. Procesor Intel Core i3, w który wyposażony jest komputer dedykowany jest użytkownikom, których priorytetem jest płynne działanie sprzętu. Wielowątkowa praca z Hyper Threading przekłada się na płynną obsługę kilku aplikacji równocześnie, a wbudowana karta graficzna gwarantuje obsługę zarówno filmów, jak i gier. System Windows 8.1 wprowadza intuicyjne menu kafelkowe, które jest niezwykle łatwe w użyciu. 

Warto tu także wspomnieć o gabarytach tego mini komputera. Jest on bowiem znacznie mniejszy niż standardowe modele stacjonarne, a co za tym idzie - z łatwością zmieści się na każdym biurku. Komputer jest w stanie obsłużyć 3 niezależne monitory. Zastosowanie RAID 0, 1, 5, 10 wpływa na bezpieczeństwo danych. Nie można też pominąć Active Management Technology 8.0.1-  technologii pozwalającej na zdalne zarządzanie sprzętem oraz oprogramowaniem. Bez względu na ich stan, komputery ze zintegrowanym system DASH gwarantują zarządzanie poza pasmem.

Actina Prime IS 8400/8/240/W10P

Prime IS to komputer PC stanowiący rozwinięcie serii IM. Model ten posiada te same możliwości, które umieszczone są w obudowie SFF i pozwalają na maksymalne wykorzystanie miejsca pracy przy jednoczesnym zachowaniu stuprocentowej wydajności. Brak konieczności stosowania narzędzi umożliwia swobodną rozbudowę sprzętu przez długi czas. Istnieje tu między innymi możliwość zainstalowania kart graficznych Nvidia Quadro lub GTX Geforce w wersji Low Profile, co pozwala na pracę na wielu monitorach. Obudowa typu Small Form Factor mieści w swoim wnętrzu wydajny zasilacz o mocy 250W.