Wszystkie kategorie
Nowe Produkty

Smartwatche

Smartwatche
Grid
List

Jest 27 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 27 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii Smartwatche

Smart zegarek, smartwatche - cebit-it.pl

Smartwatche w sklepie online Cebit-IT

W mniemaniu wielu osób zegarek – niezależnie od tego, czy mówimy o ściennym, czy elektronicznym – jest w obecnych czasach urządzeniem, który ma coraz mniejszą rację bytu. Ich zdaniem dzieje się tak, ponieważ chcąc sprawdzić godzinę w danym momencie wystarczy spojrzeć choćby na telefon. Istnieją jednak wciąż na świecie ludzie, którzy nie wyobrażają sobie codziennego funkcjonowania bez posiadania na jednym z nadgarstków miernika czasu. Zwłaszcza, jeśli prezentuje się on tak, jak zegarek smart, oferujący szereg różnych funkcji. Wiedząc o tym doskonale, Cebit-it oferuje swoim klientom duży wybór opisywanych gadżetów, dostosowanych do potrzeb zarówno kobiet oraz mężczyzn w każdym wieku.

Smartwatche dla dorosłych…

Smartwatche, które posiadamy w swoim sklepie, charakteryzują się nie tylko pięknym, nowoczesnym designem. Ich największym atutem jest przede wszystkim fakt, iż poza dokładnym określeniem godziny umożliwiają m.in. odbieranie i wysyłanie sms-ów, służą jako nawigator GPS, a także skutecznie monitorują nasz sen. Nie każdy z opisywanych w tym miejscu produktów oferuje oczywiście jednakowe funkcje, ale mnogość modeli przez nas posiadanych sprawia, że każdy klient jest w stanie znaleźć w Cebit-IT dokładnie taki rodzaj zegarka wykorzystującego najnowocześniejszą technologię, jakiego akurat potrzebuje. Różnią się one między sobą m.in. ceną, kolorem, szerokością paska oraz wielkością wyświetlacza. Ponadto część z nich powstała głównie z myślą o sportowcach, pozwalając mierzyć przebiegnięty dystans lub nawet sygnalizować, że od dłuższego czasu pozostają w bezruchu, co należałoby jak najszybciej zmienić.

…i dla dzieci

Cebit-IT ma przyjemność zaproponować Państwu również smartwatche, które – z racji swego wyglądu oraz takich funkcji, jak możliwość wykorzystywania ich w celach rozrywkowych – przypadną do gustu wszystkim dzieciom. Wszyscy wiemy, jak bardzo uwielbiają one różnego rodzaju elektroniczne gadżety, dlatego na pewno ucieszą się z podarowania im takich modeli, jak choćby: Xblitz Watch ME w kolorze niebieskim lub różowy Xblitz Love me, które wyposażone zostały w atrakcyjne gry, pozwalające najmłodszym miło spędzić czas. 

Jeśli więc poszukują Państwo praktycznego i atrakcyjnego wizualnie zarazem gadżetu z okazji Komunii Świętej, Dnia Dziecka czy jakiejkolwiek innej okazji, smart zegarek wydaje się świetnym pomysłem na prezent. Zapewniamy, że każdy maluch ucieszy się z otrzymania go, podobnie jak nastolatki i dorośli, gdy klient zdecyduje się odpowiedni produkt, dostępny w naszej ofercie.