Wszystkie kategorie
Nowe Produkty

Mikrofony

Mikrofony
Grid
List

Jest 36 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 36 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii Mikrofony

Mikrofony w sklepie online Cebit-IT

Mikrofony to bardzo ważna część wyposażenia „ekwipunku” każdego sympatyka grania przez Internet. Wiadomo bowiem, że podczas działania w grupie najistotniejsza jest komunikacja. Bez niej trudno myśleć o zwyciężeniu kolejnej rundy w CS’ie lub jakiejkolwiek innej grze. Dlatego przed rozpoczęciem rozgrywki warto pomyśleć o doborze odpowiedniego do własnych potrzeb oraz możliwości finansowych mikrofonu. Należy przy tym mieć na uwadze przede wszystkim jego kształt (nie może on w znacznym stopniu przesłaniać monitora) oraz poziom czystości dźwięku, jaki możemy uzyskać korzystając z niego.

Oferujemy mikrofony bezprzewodowe, do karaoke oraz wiele innych

Sklep Cebit-IT przygotował dla swoich klientów bardzo duży wybór opisywanych produktów. W swoim asortymencie posiadamy mikrofon bezprzewodowy w kilku wariantach. Jednym z nich jest Esperanza EGH101 Predator Gaming w kolorze czerwonym. Posiadamy również oczywiście mikrofony charakteryzujące się tym, iż muszą być one połączone z wykorzystywanym do gier sprzętem (m.in. doskonale znany wszystkim gamerom mikrofon Tracer Screamer). 

Nie wszystkie jednak proponowane przez nas w tym miejscu gadżety służą wyłącznie komunikowaniu się z innymi graczami. Niektóre z nich mogą być śmiało wykorzystywane podczas spędzania czasu na… zabawie w karaoke (tu doskonale sprawdzi się mikrofon UGO bezprzewodowy w kolorze srebra). Przed dokonaniem zakupu jednego z modeli, warto więc dobrze zastanowić się, który mikrofon komputerowy jest nam potrzebny i w jakim celu zamierzamy go później wykorzystywać.

Doskonała jakość dźwięku w każdych warunkach

Mikrofon gamingowy, wykorzystywany zarówno przez zawodowych graczy, jak i hobbystów, potrafi w zdecydowanie większym stopniu przynosić radość z gry i czynić ją jeszcze bardziej komfortową. Za jego sprawą porozumiewanie się z innymi graczami staje się łatwiejsze i – przede wszystkim szybsze – ponieważ, jak wiadomo, wydawanie komunikatów ustnie odbywa się dużo sprawniej niż czynienie tego w formie pisania. Poza tym nasze mikrofony świetnie sprawdzą się również podczas nagrywania filmów, a także w wielu innych sytuacjach, w których uzyskanie jak największej jakości dźwięku jest niezbędne. 

Dużym atutem oferowanych przez nas gadżetów jest fakt, że wiele z nich może być wykorzystywanych na zewnątrz, będąc przy tym odpornymi na skutki występowania silnego wiatru oraz innych zjawisk atmosferycznych. Z tego powodu zachęcamy wszystkich do skorzystania z oferty Cebit-IT, dostarczającej graczom (i nie tylko) mikrofony w pełni sprawne oraz odporne na zniszczenia.