Wszystkie kategorie
Nowe Produkty

Słuchawki

Słuchawki
Grid
List

Jest 489 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 489 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii Słuchawki

Słuchawki w sklepie online Cebit-IT

Przebywając w domu razem z innymi członkami rodziny lub współlokatorami, należy zadbać o to, by nie słyszeli oni, jeśli mają takie życzenie, dźwięków dobiegających ich uszu z naszego komputera lub konsoli, kiedy akurat wykorzystujemy je do rozrywki. Używanie w tym czasie głośników jest więc z niewskazane. Cóż jednak byłaby to za przyjemność pokonywać antagonistę danego tytułu, nie mogąc przy tym słyszeć jak błaga nas o litość lub wyjawia przyczynę swojego postępowania, godzącego wcześniej w bohatera, w którego się wcielamy? 

Wyjściem z takiej – patowej pozornie – sytuacji są słuchawki do komputera. Ich wykorzystanie w praktyce pozwala wszystko doskonale słyszeć jedynie ich użytkownikom, zapewniając przy tym absolutną ciszę osobom pozostającym w pobliżu.

Słuchawki powstałe z myślą o graczach

W sklepie Cebit-IT znajdą Państwo słuchawki gamingowe w różnych odsłonach. Różnią się one między sobą nie tylko kształtem, wielkością oraz ceną (ta jednak w każdym przypadku jest wyjątkowo atrakcyjna), lecz także pod wieloma innymi względami. Część z nich (np. model Defender WARHEAD G-275 Gaming w kolorze zielono-czarnym) wyposażona została w mikrofon. 

Z tego względu tego typu gadżety polecane są przede wszystkim osobom, które uwielbiają grać przez Internet. Mogą one swobodnie rozmawiać ze swoimi współtowarzyszami, a także doskonale słyszeć wydawane przez nich komunikaty. Fakt ten nie jest jednak jedyną zaletą opisywanych w tym miejscu słuchawek. Posiadają one bowiem na tyle duże nauszniki, by były w stanie idealnie dopasować się do kształtu oraz wielkości uszu wszystkich graczy. Poza tym do ich wyprodukowania użyto miękkiego materiału, zapewniającego maksymalny komfort podczas nawet wielogodzinnej gry.

Nowoczesne słuchawki gwarantujące doskonałą słyszalność

Oferta przygotowana przez Cebit-it z myślą o naszych klientach obejmuje także m.in. bezprzewodowe słuchawki do komputera. Pozbawienie ich okablowania jest bardzo dużym atutem wspomnianych produktów, ponieważ nie utrudniają one poruszania się przed komputerem. Zwolenników mniejszych pod względem rozmiaru słuchawek zadowolą na pewno tradycyjne „pchełki”, które również doskonale sprawdzą się w praktyce, pozwalając usłyszeć wszystko to, co dla nas istotne, dodatkowo korzystnie oddziałując na jakość generowanych dźwięków. 

Jesteśmy przekonani, że duże grono osób korzystających z naszych usług doceni nowoczesne słuchawki Bluetooth oraz sportowe, pozwalające korzystać z nich podczas gry, ale również poza domem, np. w trakcie biegania lub uprawiania innego sportu.