Wszystkie kategorie
Nowe Produkty

Systemy operacyjne

Systemy operacyjne
Grid
List

Jest 20 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 20 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii Systemy operacyjne

Systemy operacyjne komputera, oprogramowanie systemowe - cebit-it.pl

Systemy operacyjne w sklepie online Cebit-IT

Systemy operacyjne zazwyczaj kojarzą nam się z firmą Microsoft oraz najbardziej popularnym oprogramowaniem systemowym dla komputerów, czyli Windowsem. Oczywiście firma ta jest wiodącą na rynku oprogramowania, ale nie jedyną. W zależności od naszych potrzeb możemy używać systemu operacyjnego Windows, Mac lub Linux. Jeżeli zdecydują się Państwo na lidera w tej dziedzinie, czyli Windowsa, którego możemy spotkać praktycznie na każdym komputerze, wybór ten będzie jak najbardziej zrozumiały. Istnieją różne wersje oprogramowania systemowego firmy Microsoft, a wśród nich starsze wersje, takie jak Windows 98, kultowy Windows XP, Windows Vista, oraz najnowszy, najbardziej polecany i najmocniej wspierany Windows 10. Ten system również jest używany na tabletach, smartfonach czy innych elektrycznych urządzeniach. Oferuje wiele możliwości i nie jest trudny do opanowania, ponadto jest powszechnie stosowany.

Prostota oraz niezawodność użytkowania

System operacyjny to element niezbędny do poprawnego działania i użytkowania komputera. W naszej ofercie znajduje się wiele różnych zestawów z oprogramowaniem Windows m.in. Windows 10 Home, Windows 10 Pro, Windows Server 2016 oraz wiele innych wersji, które są przygotowane dla firm lub dla pojedynczego użytkownika. Posiadamy w swojej ofercie także różne wersje językowe tego systemu operacyjnego, dzięki temu każdy użytkownik z pewnością znajdzie to, czego potrzebuje. 

Oprogramowanie jest ciągle wspierane oraz regularnie aktualizowane przez twórców, więc co jakiś czas możemy się spodziewać nowinek i kolejnych usprawnień w działaniu systemu. Windows to nie tylko serce naszego komputera, ale także innych mobilnych urządzeń, przez co przesyłanie zdjęć czy innych plików między sprzętami z tym samym systemem operacyjnym jest szybkie i przyjemne. Odchodząc od kwestii biznesowej czy pracy, wyżej wspomniany system operacyjny najlepiej ze wszystkich nadaje się do gier. Największą zaletą Windowsa jest zdecydowanie jego popularność. Praktycznie każde urządzenie, jakie byśmy chcieli podłączyć do naszego komputera, jest kompatybilne z tym oprogramowaniem. Większość dostępnych gier działa także na komputerach z systemem Windows. Omawiany system operacyjny jest łatwy w obsłudze, powszechny i przyjemny w użytkowaniu. Każdy korzystający się w nim odnajdzie i na pewno nie pożałuje swojego wyboru.