Wszystkie kategorie
Nowe Produkty

Antywirusy

Antywirusy
Grid
List

Jest 79 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 79 pozycji
Aktywne filtry

Więcej informacji o kategorii Antywirusy

Antywirusy, oprogramowanie antywirusowe, dobry antywirus - cebit-it.pl

Antywirusy w sklepie online Cebit-IT

Programy chroniące nasz sprzęt elektroniczny, a konkretniej komputery to antywirusy. Oprogramowanie tego typu jest rekomendowane dla każdego komputera, czy laptopa. Każdy użytkownik chciałby czuć się bezpiecznie podczas korzystania z przeglądarki internetowej i nie tylko. Programy antywirusowe zapewniają ochronę przed złośliwym oprogramowaniem jakim są wirusy, czy też inne odmiany tego typu złośliwych programów np. trojany, malware, keylogger itp. 

Dobry antywirus chroni nas między innymi przed kradzieżą danych z komputera, zabezpieczy nasze hasła, których używamy, aby zalogować się na maila, czy na stronę bankową. Uchroni nas także przed śledzeniem naszych poczynań przez niechciane osoby. Istnieją wirusy, których możemy się nabawić przeglądając po prostu niezabezpieczone strony internetowe lub pobierając nie sprawdzone pliki z internetu. Takie złośliwe oprogramowanie może nie tylko śledzić nasze poczynania na komputerze, czy sterować myszką bez naszej wiedzy, ale także może uzyskać dostęp do mikrofonu czy kamerki, które są chociażby wbudowane w laptopach. 

Zabezpieczenie się przed wirusami poprzez użytkowanie oprogramowania antywirusowego to bardzo ważna sprawa. Programów tego typu w naszej ofercie jest wiele, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie!

Ochrona i bezpieczeństwo Twoich danych

Antywirus to jeden z najbardziej rekomendowanych programów jaki powinien znaleźć się na naszym komputerze, szczególnie w czasach gdzie większość spraw możemy załatwić za pośrednictwem Internetu i sieci bezprzewodowej. Program antywirusowy uchroni nas na wiele sposobów i zapewni komfort podczas użytkowania komputera, czy buszowania po internecie ponieważ zawsze będziemy wiedzieć, że jeżeli natrafimy na niebezpieczną stronę, czy plik to nasz antywirus zadziała. W naszej ofercie można znaleźć takie antywirusy, jak ESET SECURITY, Kaspersky, G Data, Norton. Te marki są lubiane i polecane przez użytkowników ze względu na niezawodność oraz szybkość i kompleksowość działania. Dobre antywirusy mogą nie tylko różnić się ceną, ale także typem. Jedne programy będą nas chronić tylko gdy przeglądamy strony internetowe używając przeglądarki, a inne znajdą zastosowanie gdy pobierzemy jakiś błędny plik. 

W momencie kiedy nasz komputer zostanie zainfekowany wirusem to oprogramowanie antywirusowe bez problemu poradzi sobie z przeskanowaniem jego wnętrza i usunięciem złośliwych plików z naszego urządzenia.